Zaloguj się, aby obserwować  
kadman

Ursus super

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

akaku    78

No tak ale mi się nie podoba maska :)

A tak to może ok

Nie wiadomo jaką robić pracę w polu:huh:

Case <3

Pawel820    1

Miewiem czy był produkowany seryjnie nigdy takiego nie widziałem moż był produkowany ale nie sprzedawali go w Polsce

Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

sebe1033    317

To zdjęcie z "farmera" mam/miałem ten nr o ile pamiętam to z jakieś wystawy czyli prototyp maski

bolos51    10

prawidłowo, ursus powinien się modernizować. W 2011 roku ma wyjść całkiem nowa konstrukcja 120 konnego ursusa.

Patryk96    1

Nie wiem nic na temat tego ciągnika, ale myśle że on był produkowany tak samo jak Ursus 1414, czyli na licencji jakiejś innej marki ciągników

bsursus    0

To jest zmodernizowany 1634,miał wzmocniona moc silnika o 10 KM oraz posiadał też EHR Bosch o udźwigu 8,5 t, inne były również zwolnice i tylny most. Ten ciągnik był zaprezentowany na pokazach agrotech w 1997r i nigdy nie trafił do seryjnej produkcji

Mi się wydaje ze to jest późniejszy 1734- on też miał EHR, kabina taka jak w tym Suprze była montowana w Bison 518- czyli 1734 na wywóz, ale maska była ta, co była w nowszych 1224.

Ha traktor, Akkor Zetor!

Dawid18    1

Ta maska to po byku hehe

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mgorcz
      Witam, czy ktoś posiada instrukcje pdf do ciągnika PURSUS Polmot seria H 8014H/9014H/10014H? Moge zarzucić jakimś blikiem. 
    • Przez lysonzi1
      Witam potrzebuje zdjęcia mocowania sprężarki w ursusie 4512. Kupiłem ciągnik z uszkodzoną sprężarką, kupiłem nową, ale widzę że mocowanie jest kombinowane i chciałbym zobaczyć jak wy macie to zrobione żeby dobrze napinać pasek. Z góry dziękuję 
    • Przez Rojkow123
      Tak jak w temacie potrzebuję poradę czym uszczelnić (oryginalnie był jakiś klej) zawór zasilający wraz z pompą paliwową w ursusie C360 3P. Musiałem wymienić bo przy rozbieraniu i czyszczenia sitka wszystko się rozleciało. Bo próbowałem na płynną uszczelkę ale i tak gdzieś przecieka. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
    • Przez farmer_89
      Witam moze pytanie glupie ale czy mozna pracowac c 360 z odkreconym rozrusznikiem?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj