Skocz do zawartości
c330ursus

Radio AgroFoto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
c330ursus    1

Z kolegami @andrzej2110, @skofo, @mati9621 myślimy nad założeniem radia AgroFoto na którym każdy by mógł posłuchać muzyki :D Co wy na ten pomysł? Chcielibyście słuchać naszego radia? Proszę o opinię i odpowiedzi w postach :)

Z góry dzięki pozdrawiam c330ursus.

milanreal1    290

Hmm pomysł bardzo ciekawy. Ale ja osobiście bym chyba z niego nie skorzystał. Z tego co widzę na forum najwięcej mamy fanów disco polo, a ja tego na trzeźwo rady nie dam słuchać. Chyba ze tam zatrudnicie 1 z userów który sympatyzował z trance. Już nie pamiętam kto to był...

Wiadomość z agroFakt.pl

miszka31    29

Hmm pomysł bardzo ciekawy. Ale ja osobiście bym chyba z niego nie skorzystał. Z tego co widzę na forum najwięcej mamy fanów disco polo, a ja tego na trzeźwo rady nie dam słuchać. Chyba ze tam zatrudnicie 1 z userów który sympatyzował z trance. Już nie pamiętam kto to był...

to kwestia ilości alkocholu :D

semos    11

też jestem na NIE. Tutaj jest zbyt dużo różnych gustów i każdy będzie miał jakieś ale do muzy jaka leci.

andrzej2110    529

?? radio agrofoto?? co wy chcecie zrobić z af? ja jestem na nie głupi pomysł

To po prostu może być dodatek tak jak chat. Można sobie posłuchać muzyki przeglądając forum. Radia słucha się przez stronę www. potrzeba jest tylko odpowiednia wtyczka.

A co do rodzaju muzyki to można ustalić co jest grane. Poza tym można zrobić radio nastawiane na muzykę DP oraz drugie na hous HH i tego typu muzę.

Radio jest bez płatne. nie ma żadnych kosztów. Ja siedzę w tych radiach od prawie 2 lat.

Aha tylko potrzebne są jeszcze osoby chętne do grania jako DJ. Widziałem na AF niki DJ....

Skofo    29

Ja się specjalizuje w muzyce electro i klubowej kumpel Dj by grał trancowe kawałki Andrzej by nadawał DP

Ja jestem ZA radiem :D

kamil16251290    324

Pomysł niewątpliwie ciekawy no ale jaka tam muzyka by leciała? Bo jeśli disco polo to ja się nie piszę. Chyba że porobi się jakieś kanały tematyczne muzyki ale to za dużo by roboty było. Af ma użytkowników w różnym wieku więc są też rolnicy co chcieli by wysłuchać wiadomości ogólnych, rolniczych, pogody, jakiś audycji poświęconych tematyce rolniczej itp. Bo jeśli miała by lecieć tylko muzyka to nie widzę w tym przyszłości bo w internecie jest dużo tego typu stron.Pytanie jedno: Jak miało by się zwać to radio? Bo chyba nie radio agrofoto :D ale może np radio agro :)

Piochu    7

Co Was gryzie to disco polo, jakbyście nie chodzili na wesela? A co do radia to nie jest zły pomysł, a co do granej muzyki to można zrobić jak wspomniał @andrzej2110. Życzę wytrwałości i powodzenia w tworzeniu radia!!!

andrzej2110    529

Dodam ze jest to radio i chat w jednym.

Radio DJ Andrzeja to jest moje testowe które teraz gra. Jak ktoś wchodzi pierwszy raz to musi ściągnąć i zainstalować wtyczkę. Następnym razem już tylko wchodzi się na stronę i słucha i chatuje :D

odyniec    1

Witam

pomysł świetny mi sie tam podoba przecisz można zrobić rużne rodzaje muzyki nie tylko disco polo bo tak to by sobie każdy znalazł cos dla siebię pozdrawiam całe AF :D

pati    10

Hmm... ogólnie to słucham Eski, albo mojej listy Winampa. :)

Tak jak koledzy poprzednicy nie trawię diska z pola. :) Muzyka ludowa owszem jak najbardziej, nawet sama lubię pograć, ale nie mylcie folkloru z DP. Ale najchętniej jakieś mocne, taneczne brzmienie.

Najlepiej jakby były programy: teraz grają pop, inny program będzie umpa umpa z harmonią, a w jeszcze innym paśmie polo disko lub najnowsze brzmienia dancowe. Kto co lubi to w tedy by słuchał. :D

samczyk1991    82

Z tym radiem ciekawy pomysł , ja jestem za , ogólnie lubie słuchać techniacza lub trance, ale lubie sobie posłuchać disco w polu , zwłaszcza te stare przeboje , jak ktoś ułoży sensowną listę to czemu nie :D

Dawid777    0

Ja tam słucham hardstyle jumpstyle no i fajnego techno typu energy, czy protector :D Wydaj mi się że niemcy specjalizują się w takiej muzyce, bo oglądałem pare niemieckich filmików i bł właśnie podkład typu hardstyle i jumpstyle, no albo trance.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?