Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Co zamiast c330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C330
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posiadam c330, MF 255 z turem i MTZ 82. Chciałbym wymienić moją trzydziestkę na jakiś inny ciągnik z lepszym komfortem i trochę większa mocą. Traktor ten byłby tylko pomocniczy i najbardziej chodzi mi o niskie spalanie. Co proponujecie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to jest wiadome. chodzi mi o to zeby spalanie bylo w miare niskie w lekkiej robocie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek2208    0

Ale musisz cenę podać, bo można i za 50 tys i za 150 tys, i czy nowy czy używany może być, ale ja bym brał Same Roller 50, jest mocniejszy, większy, poleci 40km/h co się przyda w transporcie,i jest w miarę tani.

Mathieu92    112

Ile masz kasy na ciągnik? Co będzie robił. Będzie podczepiony tur do niego ?? ;)

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam przeznaczone około 20tys plus c330 ciągnik chodził by w opryskiwaczu 1tys litrów, rozsiewacz nawozu radlenie ziemniakow i pietruszki, nie bedzie z nim tura.

andrzej2110    531

255 ci zastąpi ciapka. Nie musisz kupować ciągnika.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no właśnie MF jest z turem i jak kopę pietruszkę a często jest mokro to przód siedzi po samą ośke

Ferdek07    62

Chyba nie ma ciagnika ktory spala mniej od ciaporka

Na wolnych obr na postoju to nie ma, wystarczy mu uczepić 3 brony i c 360 spali mniej nie wspominając o mf 255

kup sobie mf 235/2812 są na kołach 12,4/32 lub 14,9/28 ( są też na kołach 12,4/28 moim zdaniem za małe) a ciągnik jest krótszy i lżejszy od mf 255 oraz szybszy i z powodzeniem zastąpi c 330 komfort pracy o niebo lepszy jak w ciapku nie wspominając o lepszym uciągu szybszym wom mocniejszym tuz i żywotności tego ciągnika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.