Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domi68s

John Deere 8R

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
klocek    0

podobno juz zastąpiły, tak mi diler mówił, jak jezdzilemz wójkiem oglądac 8230 bo chce kupic, to powiedzial zeby poczekac za nie dlugo będzie mial 8r własnie bo juz wprowadzili , ale czy tylko tak gadał to niewiem

Wiadomość z agroFakt.pl

Morpheus    0

Hmm niech zgadne zapewne wszystko to samo co w seri xx30 tylko jak to zawsze w nowościach cena wyższa :)

A i jeszcze jedno, nie wiem albo to było zrobione na potrzeby filmu albo ten traktor w tym przypadku gąsienicowy ma pod podwoziem pare kamer tak jak i na dachu? Dziwny bajer nie wiem komu potrzebny ale tani napewno nie będzie. A pozatym to wszystko brnie w tę stronę że za pare lat te traktory to chyba będą wszystko same robić. :)

kris14    259

W porównaniu do 8030 te 8R mają więcej halogenów na górze :)

8020 nie miał tam wcale nawet z tego co widziałem :)

Arni    1

No i JD ma jeszcze zaprezentować kombajn które będą się nazywały 1470 i 1570 i chyba jakąś prasę na agro show :)

17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

fendtrisix    32

Ciągnik fajny ale popatrzcie na cenęJd 8245rna polskie to jakieś 500000 w podstawowej wersji,a cena jest na USA (tak podejrzewam)to w Polsce będzie na pewno drożej :)

wojtas1616    3

Są chyba troszkę mocniejsze od poprzedników ( najmocniejszy model ma bodajże maksymalnie 380 koni :)

Robert jest the best

lexion6    0

Ciągnik fajny ale popatrzcie na cenęJd 8245rna polskie to jakieś 500000 w podstawowej wersji,a cena jest na USA (tak podejrzewam)to w Polsce będzie na pewno drożej :)

nie wiem ile JD 8245R kosztuje ale jak byłem na AGRO SHOW to pytałem się o cene 8295R to powiedział mi 152000 euro czyli na nasze jakieś 600000 też w podstawowej wersji

brzozak2    236

ma juz automatyke napedow i blokad??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Z tymi kamerami to chyba jest tak, ze to nowy typ automatyki. Wiem że w 7930 było coś takiego, że zapamiętywał ruchy robocze na przejeździe (orząc) i sam mógł jeździć, więc tu może być podobnie.

Apropo- zauważyliście jaki wersja gąsienicowa ma rozstaw gąsienic. :) A ponadto amerykańska wersja, najmniejszego z serii 8R (8225 R) nie ma przedniego napędu....

http://www.deere.com/servlet/ProdCatProduct?tM=FR&pNbr=8225RRW

Ale w tym roku przybędzie nowości... W ogóle niektóre serie bedą nowe (niedługo zamiast 6030 będzie 6D...).

Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

brzozak2    236

automatyka napedow i blokad w sensie, ze beda wylaczane w zaleznosci od kata skretu kol przednich, predkosci liniowej ciagnika, czy zarzadzania uwrociem.

do tej pory byly zalaczane "pedalem" w podlodze.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Bardzo możliwe że już ma, ale tego to trzeba by się dilera pytać.

Apropo- wejdźcie sobie na niemiecką stronę JD. Tam są pokazane te nowości.

Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

zetorki    26

mi sie bardzo podoba maska i światła.

Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Arni    1

Ładny! A czemu zmieniają nowy model na jeszcze nowszy? To tylko zmiana z wyglądu czy coś jeszcze zmienią?

PatrykGY    4

Już go kocham :D Piękna stylistyka :)

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Arni    1

No te światła takie same :D

John6930P    0

Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się ze to jest wersja produkowana w USA w europie ma ona trochę inny wygląd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafftti
      Witam mojej emce brakuje mocy. Ogólnie 70km to za mało do tak ciężkiego ciągnika z tak mocną hydraulikom, ale jakoś to jeździło i w trójce obrotowej rozstawionej po 40 cm na 1C śmigałem na 1500 obrotów. A teraz 3-4 B  pałowanie na 1900 obrotów i potrafi zejść z obrotów. Normalnie brakuje mu z 10-15 km i pali jak smok, ale co dziwne nie dymi. Z objawów to mam wrażenie że ciężej odpala. Turbina wygląda jak nowa ale jakoś specjalnie ciśnienia nie ładuje (normalnie przewód od turbiny spokojnie się sciska)  a niema tam żadnej regulacji żeby ją podkręcić. Myślałem żeby wyjąć pompę dać do sprawdzenia i niech ją spec podkręci minimalnie. Co o tym myślicie co mu może dolegać?
    • Przez Majkelo
      Witam!!!
      Panowie nosze się z ewentualnym zakupem JOHN DEERE 6105RC Prosze o opinie na temat tego modelu, WADY , ZALETY, wyceny dealerów oraz wszelkiego rodzaju inne cenne informacje.
      Jesli są rez tutaj użytkownicy 6105MC to rowniez prosze o wziecie udziału w dyskucji.
      ...a moze lepiej kupic 6095RC/MC i pozniej jak będzie mało to podciągnac go na   ????
      Pozdrawiam.
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Rkiel76
      witam mam problem zmoim jaśkiem po jednodniowym postoju gdy go odpalam chodzi jakby nie na wszystkich garach.problem mija gdy dodam gazu przez 2-3 minuty.Druga boląca sprawa to gdy jest włączony bieg na skrzyni i luz na rewersie delikatnie rusza do przodu co to może być za przyczyna? 
    • Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.