WACO23

Pas jezdny się obraca - dlaczego?

Polecane posty

WACO23    0

jak w temacie ....pas jezdny ktory idzie od silnika niewiem dlaczego ale sie obraca jade jade i nagle tylko czuje ze gorzej ciągnie patrze a on siedzi na swoim miejscu tylko na odwrót...naciągnięty jest za***iście...i obruciło mi już go 3 razy jeszcze troche i sie całkiem urwie..nigdy czegos takiego nie miałem obydwa pasy sa były wymieniane w zeszłym roku.i są dobre..wiec prosze o pomoc

Sadek    772

Kolego sprawdz ustawienie przekładni bezstopniowej, kumpel miał taki przypadek.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

kombinator18    18

Przezywalem to samo w john deerze swoim

Wina pasek byl za waski sprawdz czy niekupiles za waskiego paska lub czy ci jakas nitka nie wyskoczyla :(

Nie jedz przypadkiem nigdzie ja juz ogluchlem prawie jak pekl pasek huk straszny ,jechalem akurat glowna droga ruch niemaly dobrze ze szybko skrecilem w uliczke tak to bym zablokowal glowna droge a ruch niemaly.

Juz myslalem ze kawalki bloku w powietrze leca :)

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

zdruj77    2

a wariator nie jest za mocno nasmarowany bo kumpel mówił mi że jeżeli jest za mocno to smar morze się dostać na pas

Marcin91    282

Sprawdź czy są dobrze naciągnięte oba pasy, a może za dużo przesmarowałeś przekładnie i poszło na pas i się ślizga? Ile czasu już jeździsz na tych pasach? Oba są jednakowe? Albo przekładnia musi iść do regeneracji.

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

lysyrolnik    16

Albo jest jeszcze opcja, że się wydarł nierówno podczas nagłego obciążenia. Ja tak miałem jak zaczęło uciekać mi powietrze z koła a do domu 1km także rurę złożyłem i ogień do domu, dostał takiego obciążenia że pas jedną stroną się jakoś dziwnie wytarł i osłabił, przez to się przekręcał :(

Honda - The Power of Dreams :)

tomu    4

A robiłeś coś przy kole przekładni (wymiana, regeneracja)?? Jeśli nie to pewnie masz tulejki podtarte i koło chodzi nierówno będziesz musiał dać je do regeneracji.

Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

WACO23    0

PASY JEŻDZA OD TAMTEGO SEZONU nie są zużyte smar tez raczej nie nigdy czegos takiego nie miałem to zrobiło sie pierwszy raz samo z siebie i powtórzyło sie juz 3 razy moze cały przyśpieszacz sie zkrzywił czy cos

Gość maciek08   
Gość maciek08

ja w IHC miałem taki przypadek na pasie od młocarni. Też go przekręcało ale to w dlatego ze raz go tata przypalił jak sie bęben zapakował. :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jakubsz
      Witam czy ktoś wpadł na taki pomysł jak zamontowanie elektrozaworów od neptuna do bizona razem z sterownikiem ?
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś posiada Bizona Rekorda Z0-58 lub Supra Z0-56 i kosi nim kukurydzę przystawką polską Z-930 ??? Miałbym parę pytań  
    • Przez Orson199
      Witam! 
      Założyłem ten temat ponieważ mam bardzo pilną sprawę. 
      Potrzebuje jak najbardziej dokładnych wymiarów kabiny starego typu, ponieważ ma ona być bardzo starannie przeniesiona do gry Farming Simulator, tak samo jak i widoczny poniżej kombajn, planowane jest wydanie go, ale kto wie, jak to się potoczy, po prostu, naszym celem jest stworzenie jak najwierniejszego i jak najbardziej się da odwzorowanego Bizona Z056 do tej gry, aby każdy mógł w grze mieć taki sam kombajn jaki miał kiedyś, lub ma jeszcze teraz. 
      Model kabiny jest już bardzo dobrze wymodelowany, potrzeba jest jedynie aby znać jej dokładne wymiary, aby po prostu model był jak najwierniej odwzorowany w wirtualnej rzeczywistości  . 

Dlatego jest potrzeba: 

-Wysokość kabiny od pomostu do czubka kabiny, 
      -Długość kabiny na dole oraz na górze, 
      -Szerokość kabiny na dole i na górze, 
      -Długość oraz szerokość ramy dolnej szybki przeciw pyłowej, 
      -Wymiary dachu, jego grubość i szerokość, pod kątem prostym no i samego czubka, tam gdzie boki kabiny się nachylają jak krańce samego kadłuba kombajnu. 
      -Wymiary wlotu powietrza od zewnątrz i w wewnątrz, 
      -Wymiary drzwi, 
      -Wymiary tej ,,futryny'' od drzwi, na dole, w środku i na górze  

Mile widziane także zdjęcia wszelkich uszczelek i rzeczy charakterystycznych dla tych kabin, za wszelką pomoc w tej kwestii możemy się odwdzięczyć gotowym modelem kombajnu przed jego ewentualną premierą  . 
      Jeżeli ktoś ma, lub ma dostęp, mogą to być jakieś archiwalne dokumentacje takiej kabiny lub inne informacje o niej.
      Z góry dziękuję za pomoc!

• Przez Jacusiek
      Witam, mam pytanko.
      Jak zresetować wskaźnik sily wiatru w bozonie? W moim jest urwany ten wskaznik i chcę zamontować nowy ale muszę wiedzieć jak go dobrze ustawić?
      Pomozecie?
    • Przez Jacusiek
      Panowie zapycha mi się bizon na podłodze podsiewacza od klepiska do początku wytrzasaczy. Kosiłem kupkówkę z pnia. Czy to możliwe jest obroty bębna były za małe i odrzutnik nie przekazywał resztek siana na wytrząsacze,?Podłoga podsiewacza jest nowa a obroty były około 600 jeżeli wierzyć wskaźnikom ! 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj