Zaloguj się, aby obserwować  
liku025

przyczepa samozbierająca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
liku025    1

Jaką przyczepę samozbierającą wybrać ?? Zapinaną na zaczep rolniczy czy na transportowy ?? Bo myślę ze na zaczepie rolniczym będzie mi garnęło siano... Proszę o pomoc.

Jackassiu    50

Posiadam przyczepe samozbierającą T-055 (na dolny zaczep) i nie ma tego problemu o którym piszesz;)

Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Ursusc385    1004

Na dolny zaczep jest lepsza na górki bo jak przód w ciągniku poderwie to się zatrzyma na zaczepie, a jak na górny to tak jak umnie ciągnik pionowo stanie :mellow:

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursusc385    1004

Zależy jaka przyczepa i wałki za szybko nie można bo bedzie się podbierak zapychać :mellow: my zbieramy 3 lub 4 terenową

Jackassiu    50

C 360 współpracuje z T-055 , to w zależności od grubości wałka od 3 terenowej po 1 szosową:mellow:

Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez artur04c
      Witam, mam przyczepę d83 i nie mogę zlokalizować numeru ramy. Gdzie ten numer może się znajdować? Pozdrawiam Artur.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez astrahxenon
      Witam chce zakupić przyczepę o ładowność 4-6 t znalazłem d 46 w igła stanie wiem że sztywna itd ale praktycznie jak nowa jaka jest rzeczywista wartość takiej przyczepy dzisiaj
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj