Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LUKAS9513
      Witam, mam problem z ciagnikiem ursus 1014 otóż nierowno pracuje tak jakby mu ktos odcinal pelen doplyw paliwa. Pompa po sprawdzeniu filtry nowe rurki paliwowe wężyki zasilajace tez i mam takie pytanie do uzytkownikow ile w odstojniku ma byc paliwa podczas pracy i czy ten wezyk ktory idzie od dolnego zbiornika do odstojnika moze podskakiwac w momecie podawania paliwa a moze ktos miał podobny problem z tego typu ciagnikiem?  z gory dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez Fifarifa
      KUPIĘ Ursusa 385A, 904 lub MTZ 82 z duza kabina [wszystkie z 4x4]. Najlepiej z wojewodztw kuj-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie.
      Ewentualne oferty ze zdjeciami prosze na priv.

• Przez ursusowski289
      Witam, posiada ktoś jeszcze oryginale wyposażenie ursusa C-330?
      Chodzi mi takie coś jak np. klucze, instrukcje obsługi itp.
      Proszę o zdjęcia
    • Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie posiadam ursusa c 360 i zauważyłem że na pompie wtryskowej nie ma filtru pompy wtryskowej  i nie ma miejsca na jego zamontowanie czy to jakaś inna pompa czy coś?
      I jakie zadanie ten filtr spełnia?