Skocz do zawartości
damiandg

Uprawa i sprzedaż

Polecane posty

damiandg    5

Koledzy mam zamiar na przyszły rok posiać pierwszy raz rzepak na około 2,5h. Nie spodziewam się na początku jakiś wielkich plonów ale wiadomo że każdy musi nauczyć się uprawiać tę roślinę. U mnie w promieniu około 25km nikt nie sieje rzepaku a co za tym idzie w okolicy nie ma żadnego skupu. Powiedzcie mi jaką odmianę zasiać na pierwszy rok która mniej więcej wybacza drobne błędy i gdzie w okolicach Dąbrowy Górniczej (Śląsk, Małopolska) można sprzedać bez problemu taką małą ilość rzepaku?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez mogilnik
      Witam, mam na sprzedaż grunt rolny w Bukówcu Górnym pow. leszczyński woj. wielkopolskie.

Grunt znajduje się na jednej działce. 

Łączna powierzchnia działki to 7,38 ha w tym: 0,14 ha lasu oraz ok. 0,6 ha zadrzewień.

Klasy od IIIB do VI.

Cena za całość to 350 tys. zł do negocjacji.

KONTAKT: 885-242-365

• Przez marijusz
      Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .
    • Przez Pepik190
      Witam
      Chciałbym w tym roku spróbować z orkiszem,jak ktoś ma wiedzę a chciałby się podzielić to z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez TomaszDras
      Witam wszystkich forumowiczów, z racji zajęcia się uprawą ziół- pokrzywy i nagietka założyłem ten wątek abyśmy mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomocą w uprawie. Wiem, że wielu z was uważa, iż nie powinno się pomagać konkurencji, jednak chodzi o pomoc w kwestiach gdzie brak odpowiedzi, a warto uniknąć metody prób i błędów. Warto wymienić się spostrzeżeniami i można zorganizować się w większe grupy sprzedając duże jednorodne partie towaru.
      Pojawia więc się moje pytanie: jak suszycie pokrzywę? Chodzi mi o pokrzywę przemieloną całą z łodygą. Czy ktoś z was zajmował się tematem dzikiej róży?