ursusikc330m

Pzegląd silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wymieniłem w silniku SW 400 pierścienie na tłokach i panewki korbowodowe i mam pytanie czy nie zaszkodzi to silnikowi bo,dużo osób twierdzi że leylanda trzeba remontować całego a nie na raty i teraz sam nie wiem czy dobrze zrobiłem

lukbold    618
Silnik jak silnik. Tuleje przynajmniej pomierzył? Zresztą cóż to za pytanie... Coś zrobił, toś zrobił więc testuj

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    48
ja w tym roku zmieniałem też tylko pierścienie w Mercedesie, kombajnik chula jak ta lala

iron    725
jeśli tuleje nie mają rantu lub jest bardzo mały to znaczy ze jeszcze pochodzą tylko jest jedno ale nie mogą być porysowane i muszą jeszcze być widoczne ślady po honowaniu bo jeśli środkiem są jak lustro to znaczy ze taki remont pomoże ale na krótko .

iron    725
A były fioletowe ? myślę że były marnej jakości ew. jakiś Janusz tak poskładał silnik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Grzes1986
      Witam!
      Ostatnio w mojej renówce 103.14 zauważyłem wyciek oleju z silnika spod jednej z tych zaślepek w bloku co na fotce zamieściłem. Czym to jest uszczelnione? Oring, silikon, na wcisk? I czy trudno wyszarpać tą zaślepkę z bloku, bo to akurat ta franca co za pompą hydrauliki jest cieknie i kiepski dostęp do niej jest.

• Przez frytass
      Cześć! Kilka tygodni temu kupiliśmy Ursusa 914 z 1989 i teraz poprawiamy go trochę wizualnie i przy okazji wymieniamy to co zepsute do około. Do rzeczy... chcemy wymienić koło pasowe na wale z przodu silnika. Niestety po zapięciu biegu silnik dalej się obraca tak jakby sprzęgło nie trzymało w ogóle i nie mogę odkręcić śruby która trzyma koło. Przed rozkręceniem przodu ciągnik normalnie jeździł i nie wykazywał zużycia sprzęgła. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z taką maszyną i nie mam pojęcia czy tak ma być czy sprzęgło jest do wymiany czy co? 
    • Przez lexiflexi
      Cześć koledzy mam pytanko ... Mam zetora 7245 i c360 w której jest słaby silnik ( zbyt niskie ciśnienie oleju a szlifu juz nie wyda ) i chciałbym włożyć do c360 silnik  zetora 7245 a do zetora wsadzic silnik z czegoś większego. Myslalem nad silnikami z 7745 lub Ursusa c385 lub zetora 8011 i czy da się wsadzić silniki z c385 lub 8011 do zetora 7245 ???( nie pytam o 7745 bo na pewno pasuje )
    • Przez Maniek11001
      Witajcie koledzy .  Mam pytanie do posiadaczy Reni którzy robili juz remont silnika w swoim statku. Mianowicie chodzi mi o koszt naprawy silnika ( dolu) góra zrobiona na wiosnę. I czy u was też tak ciężko chodzi dźwignia od sprzegla? ( linka nowa ) czy da się to jakoś wyregulowac? 
      Renault caly mechaniczny, 
      Proszę i dziekuje za odp 
      Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.