Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
AgriTrac    3

Traktory na prąd zyskują na popularności. Tym razem Fendt zaprezentował model e100 Vario, który zdobył srebrny medal na targach Agritechika. 

Więcej na portalu agritrac.pl

Informacje o sprzedaży traktorów w Polsce ------www.agritrac.pl------

Zefir    15

No tyle że bateria wytrzymuje w nim do 5 h (DO) sądząc to pewnie przy zabawkowej pracy te 5 h a przy orce to max 2-3 h nie opłacalne to jest jak pole jest oddalone od domu 30 km to co 2-3 ha ktoś będzie wracał aby baterie naładować ? :) 

AgriTrac    3

masz pełną rację z tymi dojazdami, jednak testy były robione przy normalnej pracy. Przynajmniej tak deklarują. Jakby nie patrzeć to ciągle pieśń przyszłości dla większości, ale myślę że w perspektywie 10 lat zmieni się bardzo dużo.

Informacje o sprzedaży traktorów w Polsce ------www.agritrac.pl------

Wiadomość z agroFakt.pl

kosti68    16

Trzeba dodac ze 5 h. to maksymalny czas pracy w temperaturze otoczenia 23 stopni C. Wiec przykladowo na jesien przy temperaturze powiedzmy 10 stopni wydajnosc bateri spada o polowe. Jak na razie, wszystkie pojazdy o napędzie elektrycznym poruszaja sie w granicach science-fiction. 

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mad
      Panowie, ma ktoś może do czynienia z Xylonem? Mają jakieś bolączki które im doskwierają na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
      W sumie za bardzo nie wiem o co pytać, pomysł z Xylonem narodził się przed chwilą a ciągnika pracowałby w lesie. Zauważyłem że są wersje z obrotową kabiną ale pewnie była jako opcja.
    • Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki 
    • Przez matis346
      Zamierzam kupić 716 z 2006r, ciągnik ma 6900 mtg proszę o opinie użytkowników??  Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
    • Przez robertbara
      Witam.
      Temat w ogólnym bo dotyczy serii 400, 700, 800 .
      Czy jest ktos stanie pomóc mi zrobić kalibracja skrzyni w 414 z 2012 roku?
      Przebieg 3500 mth. Pierwsza wymiana oleju na 2 tyś a teraz co 1500 będzie robiona.
    • Przez jan930
      witam czy ktoś orientuje się jakie oleje powinno się używać do ciągnika fendt chcę zrobić wymianę w 612ls rok 1980 ponieważ noedawno go zakupiłem jaki olej do hydrauliki i do silnika z góry dziękuję za podpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.