Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    518

Zawór scv jest zaworem dawki paliwa pompy paliwowej.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Sadek    518

A nie chodzi przypadkiem o zawór do sterowania przednim tuzem elektrycznie w NH to się nazywa zawór/rozdzielacz międzyosiowy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

krystek1992    7

Polecam zapoznać się z instrukcją obsługi... Możesz zrobić położenie pływające i obie pozycję blokowane lub nie.

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Będę wymieniał olej w skrzyni w JD i do tej pory był lany fabryczny Hy-Gard. Czy mogę zalać zamiast tego Fuchs Agrifarm Stou MC 10W40? Bo chciałbym mieć taki sam olej we wszystkich ciągnikach. Lał ktos ten olej do JD? Nie narobi mi problemów. Ciągnik ma rewers elektrohydrauliczny. Bo do NH TD60D myślę że bez problemu się nadaje.
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez Olimi
      Witam
      Mam wielki dylemat odnośnie kupna john deere 8r czy ktoś może posiada taki ciągnik i napisze o jego awariach 😀😀
    • Przez Nowak5425
      Witam, mam JD 5055E i nie wiem czy tylko u mnie tak jest czy tak musi być. Wskazówka od poziomu paliwa w zbiorniku strasznie powoli podnosi się do góry.. Opada również powoli. Ma ktoś może ciągnik seri 5E i podpowie coś na ten temat ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.