Skocz do zawartości
rafalrafal

case cs 86 pilna pomoc odpalanie

Polecane posty

rafalrafal    1

Witam wszystkich, proszę was o pilną pomoc mam problem z casem a mianowicie strasznie ciężko odpala i na zimnym i na ciepłym i dodatkowo przykopca na czarno ale nie czuć braku mocy, dodam że wtryski już zrobiłem, pompa przeglądnięta, rozrusznik po regeneracji, pompka zasilająca nowa układ paliwowy przedmuchany. Brak mi już pomysłów, ciężko go teraz odpalić a co dopiero jak będzie mróz. dodam tylko że musi długo kręcić tzw. łęh łęh łeh.....

rafalrafal    1

dzięki za szybką odpowiedź, na prostowniku jest tak samo a rozrusznik był regenerowany 4 miesiace temu

dodam jeszcze że na samostarcie odzywa się odrazu

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec1997    7

Jak na samostart pali to tak jakby coś z układem paliwowym było nie tak.

Ps.sprawdź też kompresję tak jak kolego wyżej pisze

Edytowano przez pawelec1997

rafalrafal    1

mam go pół roku, na początku palił od strzała , jedynie gdy się mocno zagrzał to palił ciężej, a ostatnio coś mu się właśnie powaliło

dakota    30

A może sprawdź jeszcze filtry powietrza, może się trochę przytkaly i też może być taki problem,

withanight    794

Jeżeli napisałeś ze na gorącym ciężko kręci to znaczy, że coś w silniku chyba "puchnie " stąd problemy z odpaleniem na zimnym, bo brakuje kompresji. . Nie przegrzales go przypadkiem?

Take me Away !...

Mikruss    116

Rozrusznik kreci lekko czy ciezko bo ja 2 razy robilem rozrusznik i po drugiej naprawie kreci lecoutko i ciagnik odpala od strzala a wczesniej wlasnie krecil slabo i nawet katem nie szlo odpalic ciagnika

Uziu92    1865

kto pompę przeglądał, jak na plaku pali to wygląda to na pompę.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

rafalrafal    1

zamówiłem miernik więc zobaczymy za pare dni ale dzisiaj jeszcze zauważyłem że śliwi ropa po śrubie mocującej  do kadłuba, czy możę mieć to wpływ, może pompa łapie lewe powietrze?

Uziu92    1865

Układ wtryskowy musi być 100 procent szczelny, zeby go wykluczyć, najprosciej zrobić kroplówkę grawitacyjnine do pompy z jakiegoś baniaczka. Tak wyeliminujesz nieszczelnośc czy usterkę w ukłądzie niskiego ciśnienia, lub jak kto woli zasilania paliwem.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zeus320
      Witam.

Potrzebuje pomocy z dokrecenies srub korbowodowych w case ih 1055xl silnik dt358. Nie wiem ile ustawić na kluczu żeby nie przeciagnac srub bo nie sa tanie  
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez mafiastrozyska
      Witam jak w temacie potrzebuje opini na temat nowych ciągników Case Farmall 85A. Jak sie sprawują. Słyszałem że są troche nie udane i nie wiem czy ryzykować  zakup. 
    • Przez kamil8352
      witam, w prasie case rb 344 gdy zaczyna zwijać materiał to siłownik elektryczny cofa się i chowa noże, wysuwam je przyciskiem, i przy obciążeniu znów noże się chowają. Czy ktos ma pomysł co może być przyczyną? 
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy ktoś użytkuje kombajn Case 2188/2388 i moglby cos na jego temat powiedziec? Jak sie sprawuje jak jest z awaryjnoscią jaką ma skrzynie (hydrostat czy cos innego). Czy jest mozliwosc koszenia "na pokos" bez rozdrobnienia słomy? Porównując ceny tych kombajnów z podobnego rocznika z claas'em jest sporo tańszy. Obecnie pracuje na kombajnie Claas Dominator 96 z hydrostatem. Dużym minusem tego kombajnu jest silnik umieszczony z tyłu zaraz za kabina. Po pierwsze mocno grzeje w plecy a po drugie hałasuje. Case jest sporo krótszy a jednoczesnie bedzie bardziej zwrotny. Jakis czas temu znajomy kupił Lexiona o ile dobrze pamietam 405. Czy w case jest tak samo dużo elektroniki? w lexionie obok drzwi jest cała szafa z przekaznikami, nie daj Boze żeby dostały się tam myszy... 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.