News
rafalrafal

case cs 86 pilna pomoc odpalanie

Polecane posty

rafalrafal    1

Witam wszystkich, proszę was o pilną pomoc mam problem z casem a mianowicie strasznie ciężko odpala i na zimnym i na ciepłym i dodatkowo przykopca na czarno ale nie czuć braku mocy, dodam że wtryski już zrobiłem, pompa przeglądnięta, rozrusznik po regeneracji, pompka zasilająca nowa układ paliwowy przedmuchany. Brak mi już pomysłów, ciężko go teraz odpalić a co dopiero jak będzie mróz. dodam tylko że musi długo kręcić tzw. łęh łęh łeh.....

rafalrafal    1

dzięki za szybką odpowiedź, na prostowniku jest tak samo a rozrusznik był regenerowany 4 miesiace temu

dodam jeszcze że na samostarcie odzywa się odrazu

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec1997    7

Jak na samostart pali to tak jakby coś z układem paliwowym było nie tak.

Ps.sprawdź też kompresję tak jak kolego wyżej pisze

Edytowano przez pawelec1997

rafalrafal    1

mam go pół roku, na początku palił od strzała , jedynie gdy się mocno zagrzał to palił ciężej, a ostatnio coś mu się właśnie powaliło

dakota    31

A może sprawdź jeszcze filtry powietrza, może się trochę przytkaly i też może być taki problem,

withanight    1035

Jeżeli napisałeś ze na gorącym ciężko kręci to znaczy, że coś w silniku chyba "puchnie " stąd problemy z odpaleniem na zimnym, bo brakuje kompresji. . Nie przegrzales go przypadkiem?

Take me Away !...

Mikruss    146

Rozrusznik kreci lekko czy ciezko bo ja 2 razy robilem rozrusznik i po drugiej naprawie kreci lecoutko i ciagnik odpala od strzala a wczesniej wlasnie krecil slabo i nawet katem nie szlo odpalic ciagnika

Uziu92    2485

kto pompę przeglądał, jak na plaku pali to wygląda to na pompę.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

rafalrafal    1

zamówiłem miernik więc zobaczymy za pare dni ale dzisiaj jeszcze zauważyłem że śliwi ropa po śrubie mocującej  do kadłuba, czy możę mieć to wpływ, może pompa łapie lewe powietrze?

Uziu92    2485

Układ wtryskowy musi być 100 procent szczelny, zeby go wykluczyć, najprosciej zrobić kroplówkę grawitacyjnine do pompy z jakiegoś baniaczka. Tak wyeliminujesz nieszczelnośc czy usterkę w ukłądzie niskiego ciśnienia, lub jak kto woli zasilania paliwem.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez mysza103
      Witam . jak w tytule , jak zwiększyć moc w case maxxum 110 x-line .rok produkcji 2009 . pompa DELPHI sterowanie mechaniczne
    • Przez oraczewskikacper
      Witam. Mam problem z podnośnikiem przy podnoszeniu do góry podnosi skokami jakby coś się zacinało. 
    • Przez mcmarek17
      Witam, mam pytanie odnośnie niepokojącego hałasu wydobywającego się przy wciśniętym sprzęgle. Dodatkowo czuć charakterystyczny smród sprzęgła z tyłu ciągnika. Poproszę o sugestię, co to może być i czy warto już w tym momencie wołać mechanika. Z góry dziękuje za odp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.