Skocz do zawartości
Marcin3210

Rolnictwo na YT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rabit500    2

Napewno mogę polecić słomka fajnie gada i opowiada przydatne rzeczy. A oprócz tego np. vvictory, kamil5435, bronczek, agro 96 98 i wiele innych wpisz sobie rolnictwo Polska i napewno coś sobie znajdziesz.

pawel885    671

Kiedyś sporo oglądałem takich filmów, w komentarzach można było dowiedzieć się jak sprawuje się maszyna, jak plonuje dana odmiana itp, dziś jest tragedia, 100 komentarzy "super łapka w górę liczę na rewanż" i dopiero znajdziesz pytanie "jak ciągnik zachowuje się z tym siewnikiem z pełnym zasypem pszenicy", następnie 70 komentarzy" film super, daje łapkę w górę, wpadaj do mnie" i może gdzieś znajdziesz odpowiedź..... 

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin3210    0

Właśnie też mnie denerwują komentarze typu "sub za sub". Chciałbym pooglądać dobrze zmontowanych filmików np. z koszeniem kukurydzy, oraniem itp, ale również jakiś ciekawostek, poradników.

jacus    149

ja proponuje kanal pt realne zycie-co prawda nie dziala co dzien i przez caly rok, trzeba takze wyjsc z domu i pochodzic po polu ,ale ten ryk silnikow, zapach spalin z ursusa i swiezo zaoranej ziemi ,dotyk kurzu nad polami nie zastapi nawet najlepszy srajfon.

wiedza z internetu- radzilbym sie nia nie sugerowac zbytnio, bo za darmo to mozna w morde dostac a wy lykacie propagande jak dzieci mleko, za prawdziwa wiedze trzeba placic i trzeba troche poczytac wiarygodnych zrodel .....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

master20002    188

jacus-rzadko się zgadzamy, ale w tym wypadku popieram Twoją wypowiedz w 100% 

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Ceoryn
      Witam
      Jakiś czas temu, podczas wielkiej wichury zwiało część dachu z mojego domu. Dostałem już ubezpieczenie, ale jest ono dość niskie i pewnie nie pokryje w pełni kosztu naprawy. Znacie jakieś firmy mogące pomóc mi wynegocjować większą kwotę? 
    • Przez marcin974
      a gra sie w to tak pierwsza osoba mówi trzy słówka a nastepna mówi tak zeby pasowały do tych poprzednich
      oto przykład;
      za siedmioma morzami -> żył sobie ksiaże -> który miał rower -> górala z przezutkami _>(....)
      kledzy pamietajcie by czasem sie opanowac mnie tez kiedys ponioslo
      wiec moze ja zacznę
      dawno dawno temu-> za siedmioma górami ->żyła sobie kombajnistka....
    • Przez Magdalo
       Hej. Jakiś czas temu moja bratowa przeszła dramat w szpitalu podczas porodu, którzy zafundowali jej lekarze, przez co musiała mieć usuniętą macice. Jak myślicie czy może się ona starać o odszkodowanie? I czy warto w ogóle? Czy nie zafunduje jej to więcej nerwów? Bardzo proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.