Skocz do zawartości
wojtekkmc

Jakie opony do John Deere 6110M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
wojtekkmc    3

Witam, stoję przed wyborem opon do w/w ciągnika. Jestem na 90% zdecydowany na tył 520 70 r38, przód 420 70 r28. W grę wchodzą jeszcze 480 65 r24 przód, są niższe i nieco szersze. Jest tutaj użytkownik takiego ciągnika, lub pokrewnych modeli, jakie macie opony w swoich jelonkach? chciałbym zaczerpnąć Waszej opini. Pozdrawiam, Wojtek !

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinSkrok    0

"gosciu506" mozesz wytlumaczyc o tym zgrywaniu sie napedow? chodzi o to ze obrecze kol maja byc w tej samej lini zachowywujac przy tym zgodnosc opon przod-tył?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez takiten
      Witam, stoję przed wyborem skrzyni i nie wiem na jaką się zdecydować. DirectDrive wydaje się ciekawa, ma dobrą sprawność ale jak wygląda faktycznie praca na niej, może ktoś z was miał odczynienia z nią i może coś więcej powiedzieć. Ciągnik ma być do wszystkiego, transport, prasowanie, orka. 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę
    • Przez Nowak5425
      Witam,mam problem z Jd 5055E 2010 r, przepracowane 1650 h. Ciągnik z opóźnieniem reaguje na poruszanie pedałem gazu, kolejna sprawa jest taka że jeśli pracuje chwilowo na wyższych obrotach i puszczam gaz obroty nie spadną jak zwykle bywało do 800 / min tylko ciągnik gaśnie. Jeśli wcisnę pedał nie wejdzie od razu na odpowiednie obroty tylko wskoczy na wyższe, następnie delikatnie spadną. Wykluczam filtr paliwa i paliwo raczej też. Do ciągnika było zalane przez przypadek gorsze paliwo na którym pracował około 4h i wszystko było dobrze. Drugiego dnia zaczęły się dziać właśnie takie cuda jakie opisane są wyżej. Spuściliśmy wszystkie paliwo ze zbiornika i zalaliśmy paliwo bardzo dobrej jakości,ciągnik popracował około 40 minut, uważam że przez ten czas przepalił gorsze paliwo, które zostało w układzie.W czym może tkwić problem, pompa wtryskowa ? Na jakie koszty się nastawić ?
    • Przez kiler
      Wie ktoś może jak za pomocą komputera w desce rozdzielczej usunąć błąd serwisowy VTV 916.14? Dostałem się do adresu tego błędu i jak kliknę w niego wyskakuje mi licznik ile razy błąd już wystąpił (267). Klikam dalej i wyskakuje mi czy go usunąć (CLR) i jak kliknę że chcę to mi dziada nie usuwa i ciągle licznik pozostaje na 1. Może macie jakiś pomysł jak ten błąd usunąć?

A tak poza tym to wymieniałem filtry paliwa i skasowało mi ilość spalonego paliwa i średnie spalanie po wyciągnięciu czujnika szkoda mi tych danych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.