Skocz do zawartości
StachuDomaski

New Holland T7. 230

Polecane posty

Witam otóż podczepiłem swojego nh do ify i chciałem nia wykiprować była ona pusta.Po podniesieniu wszystko elegancko wyłaczylem traktor wysiadłem i patrze olej wylewa sie z tego zbiorniczka nawet sporo zleciało! wylalem z zbiornika olej i wsadzilem go i tam zleciało jeszcze trochę.Potem zeby zobaczyc to podlaczylem do innego szybkozłaczą i było to samo nawet jak sa wszystkie szybkozłacza te rurki co spływa olej to nieszczelnie zalozone byly tzn olej tez tam lecial powoli.W czym to jest problem?Wymienic szybkozłacze?A moze zle wajche zostawilem. Podłacząłem do górnych bo sa 2 na jeden kolor.1 kolor jest podlaczony wezem do przedniego tuza. 

Przepraszam za błedy i z góry dziekuje za pomoc! :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzysiek_L    0

dokladnie gniazda samce w przyczepie cos nie tak ,albo masz pecha i gniazda w ciągniku padły tez tak bywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiekxy
      Witam posiada już ktoś T4s ? Mam go od 2 tygodni i narazie odczucia pozytywne.Czy ktoś zakładał już do niego tura? Jak pracuje u was silnik ?U mnie na niskich obrotach ,gdy ma ciężej zaczyna lekko klekotać .też tak macie?
    • Przez kaamil12
      wymieniał ktos filtry adblue new holland t7 t6? gdzie je szukać 
    • Przez Aightx
      Witam, 
      Chciałbym, aby ktoś z Was podesłał mi zdj z książki jak odbywa się kalibracja układu sterowania w t7.270 auto command. 
    • Przez Krol295
      Witam dzis podczas prac polowych zauważyłem, że w moim nh 8560 ford przedni napęd nie działa. Kontrolka sie normalnie swieci, gdy wcisne od niego przycisk, ale naped nie działa. Nie szarpie ani nic tak jak by bez napedu jechal. Gdy jadę bez napedu i zmienię kierunek jazdy rewersem zaświeca sie kontrolka od napedu na okolo 1 sek. Dodam, ze jeszcze nic nie sprawdzalem bo jak wrocilem to juz bylo ciemno.
    • Przez Toudi65
      Witam.Dwa lata temu kupiłem nowego New Hollanda T5 115. Pierwsze problemy zaczęły się po przepracowaniu 50 Mth, gdzie została wymieniona pierwsza turbina.W styczniu ubiegłego roku turbina znów zaczęła wyrzucać olej do intercoolera. Serwis wymienił potem jeszcze dwie turbosprężarki ale problem dalej powraca. Proszę o podanie jakichś wskazówek co mogło by to spowodować. Z góry dziękuję. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.