Skocz do zawartości
Robson11

Wymiana pasów Hesston 5670

Polecane posty

Robson11    0

Ostatnio zauważyłem, że powoli kończą mi się pasy dwa w najlepszym stanie przełożylem na boki w gorszym na środek ale nie jest to rozwiązanie  na dłuższą metę. Z czasem na pewno któryś z nich się zerwie i tutaj moje pytanie. Czy ktoś z forumowiczów praktykował wymianę pojedynczego pasa w całości bądz kompletu pasów ?

Z tego co się orientuję są różne rodzaje pasow ale nie mam pojecia jaki ewentualnie rodzaj byłby dobry do tej prasy ?

Jezeli ktoś ma takie doświadczenie prosiłbym tez o podanie przybliżonej kwoty takiego "interesu".

Robson11    0

Wiem wiem z tym, że jak juz ma się w wielu miejscach łatane pasy i ich grubość też jest juz nikła to wstawianie zapinek w nieskonczonosc mija się z celem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZYLA
      Witam. 
      Jestem zmuszony zmienić cały dach na wiekowej oborze. Chciałbym się poradzić jak to wykonać w miarę ekonomicznie. 
      Obora mała bo 8/15m, sklepienia brak i tak pewnie zostanie bo ściany i moja kieszeń nie utrzyma sklepienia betonowego. Chciałbym podnieść ścianę ze dwa pustaki i wylać wieniec. Na to położyć coś w stylu konstrukcji @czesio200 
      Pod tym, by odizolować więźbę przed oparem myślałem by podwiesić płytę obornicką, a może wy podsuniecie coś jeszcze tańszego co by się nadawało? Dwa kanały wentylacyjne by wystarczyły? 
      Co o tym wszystkim myślicie? 
    • Przez gucik131
      Witam.
      Zakupiłem ostatnio Rekorda, leciwy (1984r) ma dużo wymienionych części, między innymi nowe wytrząsacze, ale od  z056 i tu moje pytanie  czy kupić nowe od rekorda i wymienić, czy zostawić. Rekord obecnie nie ma sieczkarni, ale muszę ją założyć i wydaje mi się że będzie problem bo ma dużo krócej koniec wytrząsaczy 
    • Przez Tomon007
      Witam. Wymieniam olej hydrauliczny w same laser 100 jednak nie ten korek odkrecilem co trzeba mysle ze na fioletowo to z tylnego mostu a czerwony to wlew do niego. Wysylam zdjecia i zaznaczylem w kułka z zapytaniem od czego te korki sa. Zaznaczylem roznymi kolorany zeby bylo wiadomo jak opisac .ten gorny to pewnie od hydrauliki i w chodzi do niego utto 10w30 tak ? A ten dolny to nie jestem pewny i fajnie by bylo jakbyscie napisali jaki odej tam zalac i ile  Z gory dziekuje za pomoc 

• Przez artur04c
      Witam ,w jaki sposób wymienia się tarczki wałka WOM w Fendt 610? bo mam przypalone chyba i pod obciążeniem wałek się nie kręci, ale pod opryskiwaczem jeszcze da radę. W jaki sposób się do tego zabrać? Pozdrawiam.
    • Przez tre_k
      Panowie muszę wymienić zbiornik paliwa, jest cały pordzewiały wszystko zbiera się w odstojniku który muszę ciągle czyścić, oraz zapycha dopływ paliwa przez co ciągnik gaśnie. Płukanie nie pomogło dlatego muszę wymienić cały zbiornik. Ale z tym jest problem ponieważ tak jak na zdjęciach z kolumny kierowniczej wychodzi jakiś ,,drut". Wybrałem już bak ZBIORNIK ale nie wiem czy zmieści mi się. Mechanik tez nie wie do czego to służy, wymieniał ktoś zbiornik ? czy ten będzie pasował? poniżej zdjęcia ciągnika https://drive.google.com/drive/folders/1lti13Bv1uOhxOTCk0rpC_QLgk31Qsvh2?usp=sharing

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.