Robertcol1994

problem claas variant 180rc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam problem z variantem na sam sznurek.
Jak zalaczy sie automatyczne owijanie to podaje tylko przez chwile sznurek i "zacina " sie miedzy rolka gumowa a metalowa i nie owija belki. W czym moze byc problem?

rafael91    0

Może za krótko się rolka kręci i nie zdąży sznurek podać na bal i może dlatego się zatrzymuje.

rafael91    0

Za bardzo nie wiem, bo ja mam varianta 280 rc na siatke. Ale u mnie też tak się działo z siatką i okazało się, że wałek gumowy się ślizgał i nie dawał rady podawać siatki. Wystarczyło wałek natrzeć mąką ziemniaczaną(działa jak talk) i jak ręką odjął.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez vailus
      Witam. Podczas spawania spawarką Stanley star 7000 przestała działać. Wentylator się nie uruchamia, nic się z niej nie kopci. Zdjąłem obudowę, przejrzałem w pierwszej kolejności włącznik czy przepuszcza prąd dalej, ale przechodzi prąd. Kondensatory po wstępnych oględzinach nie wyglądają na spuchnięte, tak samo jak i płytka nie wygląda żeby była gdzieś przypalona. Może ktoś się orientuję co może być przyczyną awarii?
    • Przez roman099
      Witam chciałbym kupić półautomat spawalniczy firmy magnum. Jakie macie opinie na temat spawania drutem samoosłonowym bez gazu głównie do cienkich blach czy jest to coś warte.
    • Przez lotnik993
      ten rok byl mnie rozbroił to co się działo na skupach kupiłem wilgotnościomierz Unimeter kręcony pokazał mi 23.7 % wilgotnosci pojechalem na skup 30.4 % pojechałem na kolejny 37 % ta sama odmiana kws kidemos jedno pole jeden czas koszenia a różnica ogromna ktory pokazuje zle jak się zabrać za tych krętaczy
    • Przez Piters182
      Witam, rozglądam się za dalmierzem laserowym, czasem coś trzeba w gospodarstwie zmierzyć, na przykład odległość między miedzami itp. Na allegro jest mnóstwo firm z różnymi parametrami, słyszałem o tym że czym ma dalszy zasięg to gorsza dokładność pomiaru nawet przy bliższych pomiarach, chciałem by to był sprzęt dokładny, ktoś coś może doradzić co wybrać odpowiedniego ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj