Skocz do zawartości

Polecane posty

zetorr7245    4

Witam,

Gdzie znajdują się tabliczki znamionowe w maszynie Belarus 925 ? Chce go kupić i mieć pewność, że z dokumentacją wszystko ok.

W oglądanym pare dni temu traktorze jedna z tabliczek znajduje się z prawej strony na ramie, druga w kabinie z prawej strony, a z tyłu na zewnątrz kabiny są nity i nie wiem czy tam była tabliczka i została zdarta.

Nikita_Bennet    100

a mi się wydaje że w każdym MTZcie jest z tyłu na kabinie a nr ramy jest z prawej strony silnika na tej "ramie nośnej silnika". Przynajmniej tych do 100KM.

W kabinie faktycznie też jest tabliczka i nr.

Najlepiej ściągnąć instrukcję i tam poszukać-wiem bo to kiedyś czytałem więc jest w instrukcji.

Nawet instrukcję od 952 ściągnąć.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorr7245    4

Dzieki za odpowiedzi. No wlasnie zastanawiala nas ta tabliczka z tylu na kabinie bo znajomy ma Belarusa i rowniez ta tabliczka jest u niego jakby ścięta (ma go od tego handlarza u ktorego my ogladalismy), ogladalismy rowniez Belarusa u innej osoby i tez nie mial tej tabliczki.
Po co usuwaliby tabliczke z tylu ? Zeby nie bylo pozniej problemow

Nikita_Bennet    100

jak zerwie tabliczkę z tyłu ciągnika i wymieni po prawej stronie silnika tę ramę na inną z innym numerem to idzie odmłodzić ciągnik jak ma się dokumenty od nowszego.

Jak ma się od starszego modelu papiery a "gorący ciągnik" to wymiana tej ramy na taką z ciągnika po wypadku lub ciut starszego i ciągnik legal.

Może przesadzam ale warto podpytać dlaczego usunięto tabliczki znamionowe z nr ramy i chyba masami przyczep jak dobrze pamiętam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się