Skocz do zawartości
DamianNH

New Holland 7740 Błąd E47 i CP

Polecane posty

DamianNH    0

Witam , posiadam New Holland 7740 97r. Skrzynia 16x16 . Podczas wożenia balotów wyskoczył błąd E47 i przestało działać sprzęgło . Za każdym razem gdy wciskam sprzęgło i rewers do przodu wyskakuje błąd CP . Tak jakby dźwignia sprzęgła nie była dociśnięta . Czy ktoś już miał podobny problem? Proszę o szybkie porady i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

E47 - sprzęgło rozłączające źle ustawione

CP - nacisnąć pedał sprzęgła, aby umożliwić transmisję

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

DamianNH    0

@Agrotech1111 Dzięki za odpowiedź , a czy wiesz może co sprawdzić i jak naprawić te usterki ? Co może być ich przyczyną?

Wiadomość z agroFakt.pl

wieczorem po pracy na priv postaram ci sie pomóc

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robigal
      Witam
      Posiadam od niedawana MF'a 3095, jak postoi dłużej bez odpalania (ok. dwóch tygodni) to się zapowietrza sprzęgło.
      Co może być przyczyną i jak usunąć tą usterkę ?.
    • Przez tomekxwz
      mam mf 3125 przy pracy w polu gdy sie rozgrzeje ślizga mi się sprzęgło(sprawdzam to tak iz probuje go zadusić na hamulcu). gdy jest zimny zaduszę go bez problemu. były robione tarczki od półbiegu i tarcz sprzęgłowa była wymieniana
    • Przez byniom5
      Witam moze ktos mial taka przypadlosc w mf moj jest akurat 36 55 dzis rano podczas pracy w polu raptem zniknelo sprzeglo jak odpalisz na biegu jedzie nie slizga sie jednak nie wysprzegla, teraz nawet jak sie je nacisnie przy pracujacym silniku cos tam dziwnie gruchocze dzieki z gory za pomoc
    • Przez shrek

mam pytanko o sprzęgło a mianowicie chodzi mi o to że sprzęgło przestało działać w moim MF 3095, nie ma zadnego oporu i nie można wrzucić zadnych biegów - ale zapalić sie da przy wcisniętym sprzęgle. w czy może byc problem ?? mogła sie zepsuć pompka od sprzegła ( jeśli takowa jest - kiedys w zetorze 5211 miałem coś takiego ale to wtedy włąsnie poszła mi uszczelka na pompce od sprzęgła ) czy to raczej może być brak oleju ?? ( jesli jest jakis odzielny zbiorniczek na niego ) z góry dzieki za za wszelkie rady i pomysły
    • Przez LukaszSZCZ999
      Witam. Posiadam fergusona 3060 i zauważyłem że na zgaszonym silniku po wciśnięciu sprzęgła zapala się kontrolka żółwia lub zająca, w zależności co jest ustawione i jeszcze jedna kontrola na panelu przy kierownicy - 2 od lewej w dolnym rzędzie , jest tam narysowany tryb a pod nim jakby dwie strzałki... Czy to normalne, że cokolwiek zapala się podczas wciskania sprzęgła na zapalonym czy zgaszonym silniku?

Jak i gdzie sprawdzić ciśnienie oleju w przekładni; jakie jest właściwe ciśnienie?

Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał opis kontrolek w MF serii 30xx bo na forach jest tylko od wersji 61xx...

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam