Skocz do zawartości
Sharma1910

Cielaki z gwarancją

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursusek94    15

myślę że to dobry pomysł sam bym w to wszedł ale mam za mało pola, bo nie poszaleje że 25 ha.

PawelKtm525    44

ladnie pieknie opisane a jak przyjdzie co do czego to przyjedzie to samo co wszędzie tylko ze tak jak jest napisane padnie ci to spoko kup nastepne sztuki to damy ci gratis jakiegos hfa najtanszego i to nie powiedzine ze znowu nie padnie dobry chwyt marketingowy:)

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    790

Cielęta są na dobrym mleku i pewnie na jakiś wspomagaczach więc tydzień wytrzymają 

padalec    12

Draxxin działa do 9 dni, potem sobie radź sam. Ciekawe jest to ,że jak cielak zdechnie to nie dają za to innego, tylko ponownie trzeba u nich kupić i to minimum 10 sztuk. Ale historyjkę o badaniach ,szczepieniach i karmieniu to piękną napisali. Czyli szukają jeleni.

leonardo111    39

Chyba już tym handlarzyną nie chcą tych zdechlaków kupować że muszą taki marketing wprowadzać

Kowal132    9
Ja byłem teraz nie są w raszkowie tylko w Konarach byki bardzo dobrze przyrastają pokazywał mi ten handlarz u innych gospodarzy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debrzyna
      Przepatrzyłem wszystkie tematy w tym dziale i nie znalazłem nic o tym systemie ,Trzyma ktoś z was bydło w tym systemie i mógłby się podzielić informacjami
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, długo zastanawiałem się nad hodowlą drobiu i jednak zdecydowałem że to nie dla mnie. Zdecydowałem się postawić otwartą oborę na około 40 sztuk bydła mięsnego w 2 lub 3 grupach wiekowych. I teraz nie wiem czy kupić od razu simentale, czy może na start jakąś mniejszą/mniej wymagającą rasę typu angus lub hereford? Za wszystkie wskazówki dziękuję.
    • Przez leniek
      Witam
      Jestem zainteresowany zakupem cieląt. Znalazłem ogłoszenie w internecie o możliwości sprowadzenia cieląt ras mięsnych z Litwy i Łotwy. Czy ktoś z osób na forum może kupował już kiedyś takie cielaczki. Chciałbym wiedzieć czy są one w dobrej kondycji, czy nie chorują bo obawiam się kupować cielaków bez ich oglądania wcześniej. 
    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.

P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez Piszczu
      Czy są osoby na tym forum którzy chowaja bydło opsowe bez mamek,tylko kupuja cielaki i tylko to jest jedyne źródło utrzymania? Jest cos takiego opłacalne,jeżeli tak to od jakiej skali?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.