Skocz do zawartości
Sharma1910

Cielaki z gwarancją

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursusek94    15

myślę że to dobry pomysł sam bym w to wszedł ale mam za mało pola, bo nie poszaleje że 25 ha.

PawelKtm525    37

ladnie pieknie opisane a jak przyjdzie co do czego to przyjedzie to samo co wszędzie tylko ze tak jak jest napisane padnie ci to spoko kup nastepne sztuki to damy ci gratis jakiegos hfa najtanszego i to nie powiedzine ze znowu nie padnie dobry chwyt marketingowy:)

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    475

Cielęta są na dobrym mleku i pewnie na jakiś wspomagaczach więc tydzień wytrzymają 

padalec    10

Draxxin działa do 9 dni, potem sobie radź sam. Ciekawe jest to ,że jak cielak zdechnie to nie dają za to innego, tylko ponownie trzeba u nich kupić i to minimum 10 sztuk. Ale historyjkę o badaniach ,szczepieniach i karmieniu to piękną napisali. Czyli szukają jeleni.

leonardo111    32

Chyba już tym handlarzyną nie chcą tych zdechlaków kupować że muszą taki marketing wprowadzać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karollorak93
      Witam. Panowie taka nietypowa sytuacja u mnie się dziś wydarzyła, mianowicie byk około 650 kg zeżarł mi worek siatkowy 30kg po marchwi. Odwróciłem się dosłownie na sekundę po czym już wystawał mu z japy tylko kawałeczek i moment go wciągnął. Zanim wskoczyłem i otworzyłem mu mordę już nie było śladu w pysku. I teraz mam dylemat bo nie mam pojecia co z nim dalej będzie. Puki co żre wszystko normalnie, żadnych objawów nie ma. Jak sądzicie, przetrawi i będzie ok czy spodziewać się komplikacji? 
    • Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?
    • Przez Fernando
      Witam chciałbym się zapytać czy może to nieść jakieś konsekwencje mianowicie od kilku dni byki zaczęły kaszleć, wiadomo jest zimno mróz przechodzi przez ściany .. Co robić??
    • Przez romek251090
      witam. mam dylemat, gdyz nigdy tego nie robilem, mam piekne, jak z obrazka 4 szt byki limousine, wage okreslam na okolo 800-850 kg/ szt. strasznie wybite zady, karki, szerokie plecy. handlarz oferuje mi po 8 zl za kg z vat-em , natomiast w skupach na wbc cena ksztaltuje sie ok 13 , 13,50 zl. jak myslicie ktora opcja lepsza? karmione sruta, ziemniakami oraz sianem. wiek ok 2 lat. wygladaja jak te(orientacyjnie chce pokazac ich miesistosc, bo dla niektorych ncb moze byc umiesniony i szeroki ;d) :
      http://www.google.pl...29,r:6,s:0,i:88

czekam na pomoc bo boje sie ryzykowac.
    • Przez wojteczek11
      Mam problem z bykami są bardzo agresywne jak temu zaradzić żeby były spokojniejsze, są wiązane za rogi ponieważ na szyi było jeszcze gorzej. Macie jakieś sposoby na uspokojenie byków?