Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
aadamm153    2

Witam!
Przymierzam się do zakupu ciągnika rolniczego w przedziale Od 150-180 KM
Zastanawiam się nad modelem Case IH MX 150-170 bądź Renault Ares 720-826

Swoją kwestią jest znaleźć dobry zadbany model,

ale pytanie który jest wytrzymalszy?

Tańszy w serwisowaniu? 

Oszczędniejszy?
Bardziej wydajny czy tez ekonomiczny?
Liczę na waszą radę/pomoc.
Wezmę pod uwagę inne Ciągniki ale musi być to bardzo mocno uzasadnione i przekonujące.
Z góry dziękuję za wiedzę czy też radę

Krzysztof81    173

Najpierw dowiedz się gdzie masz bliżej do ktorego serwisu, który jest bardziej kompetentny lub ogarnietego mechanka. Kupić to nie problem. Wszystko jest ok dopóki się nie psuje.A wcześniej lub później to nastąpi i wtedy zaczną się schody. Case mniej spali ale ma trochę więcej elektroniki. Tak się składa ze moi znajomi mają zarówno taki Casa jak i Renault i nikt za bardzo nie narzeka. Patrz w jakim bedzie stanie technicznym,wizualnym i się decyduj. Przyjedź się i sprawdź w którym jest Ci wygodniej i poreczniej.

aadamm153    2

jeden i drugi serwis w tej samej odległości, w sensie serwisowania miałem na myśli koszty wymiany olejów, filtrów i podstawowych rzeczy, ale i ten się pewnie nada
Ja myślałem ze Renault ma więcej elektroniki.
A jak w kwesti dostępności części używanych i ich cen.
Jak kupować to będę sprawdzać wszystko, nie wiem na jakiej marce się bardziej z kupić w przeglądaniu ofert

Wiadomość z agroFakt.pl

aadamm153    2

W tym przedziale mocy to może być jedyna alternatywa - nowy-

Żeby mnie było stać na nowy to bym nie myślał o używanym.

I nie wiem co sugerujesz ze tej mocy używane to każdy zajeżdżony ciągnik?

piotrczem    56

spójrz też na dane techniczne np. case mx 150 i ares 815- ta sama moc nominalna ale ares cięższy ok.1,5 tony

i podnośnik ma udźwig większy aż o 3 tony. 

jedno jest tutaj pewne że ogłoszeń z renault jest znacznie więcej (co nie koniecznie musi oznaczać że trafisz

egzemplarz w lepszym stanie). szwagier kupował case mx 120 to mówił że mało ogłoszeń a ciągniki w dobrym stanie znikają

baaaardzo szybko-kupujący się praktycznie ścigają. model mx polecił im znajomy mechanik specjalizujący się w naprawie

głównie ciągników

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MateuszTeam
      Witam, sorry jezeli taki temat był ale nie znalazłem. Mamy zamiar kupic drugi ciągnik tylko nie wiemy jaki czy 4011, 355 czy 360 Ja wiem ze patrząc po mocy to 360 ale chodzi mi o inne informacje na ich tematy, wypowiadajcie się . Co wybrać? 4011 podobno jest szybszy od c-360.? 
      Ciągnik ma służyć do tzw cięższych robót orka, uprawa, rotacyjna itp.
    • Przez Jaro2018
      Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:
      John Deere 5090M z turem
      Zetor Proxima 90 premium
      Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam
    • Przez rafix255
      Wtajcie forumowicz nie wiem dokładnie czy jest taki temat ale dokładnie chodzi mi o Deutz Fahra serii 4E następcę Agroluxa. Chodzi mi po głowie zakup tego ciagnika bez kabiny z ładowaczem czołowym. Mam wszystkiego lekko ponad 30ha Case 4220 z ładowaczem i New Hollanda TD5 105 i taki mały zwinny ciagnik do kosiarki zgrabarki siewnika by mi podpasował i pytanie czy warto pchać sie w taka inwestycję. Nieraz jest tak ze 1 ciągnika mi brakuje a ten byłby też cały czas to pykania w obejsciu kiszonki itp. Czy sobie odpuscic i isć w New Holland T4S/Farmalla A. Wszystko są 3 cyl a te 3 (2) marki są najuczciwsze cenowo. W deutzu nie chce kabiny bo widzaiłem ta Naglaka w kielcach to wręcz odstrasza do zakupu bynajmniej mnie. Co sądzicie. Za porady będę wdzieczny
    • Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?
    • Przez jacentop
      Witam wszystkich użytkowników forum mam zamiar kupić nowy ciągnik zastanawiam sie nad steyr 4120 albo john deere 6120m co byscie wybrali ,pomocy bo mi głowa już pęka. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.