Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, koledzy rolnicy. Szukam ładowacza do Renault z udźwigiem 1600 kg. Zastanawiam się nad kupnem tura 5 z firmy MatStal. Mają niewygórowane ceny za dany produkt. Niestety, nie znalazłem zbyt wielu opinii, wiec proszę Was o wyrażenie swoich, może mieliście do czynienia z produktami ww. firmy? Pozdrawiam, Janek..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez byczek1999
      Witam 
      Kupiłem ostatnio ciagnik renault ceres 85 i po podczepieniu pluga okazalo sie ze podnosnik podnosi a nie opuszcza znaczy opuszcza ale do polowy i sie zatrzymuje a gdy ciagnik sie zgasi to postoi pare minut i opada 
      Co moze byc przyczyną? 
    • Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.
    • Przez Lucek7878
      Cześć, nie działa mi w Renault Ares 620 nawiew z prawej strony kabiny. Gdzie szukać przyczyny ? Gdzie znajduje się wentylator ?
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.