Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kamilb    5
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich mam problem z jazdą w mojej miniładowarce Weidemann 1140. Ładowarkę przywiozlem z niemiec spaloną. Odbudowałem ja i mam problem z pompa jazdy tłoczkowa rexroth a10vg28... po załączeniu jazdy ladowarka sama jedzie nie reaguje na dodanie gazu albo opóźnia się zmiana kierunku jazdy czekam kilka sekund aż ruszy. Rozkrecalem ta pompe kilka razy składałem krok po kroku jak w instrukcji napraw. Pompe dobrałem z walca drogowego Ammann. Silnik jazdy typowy z myszy do burakow.

post-14096-0-19447200-1488568496_thumb.jpg

Edytowano przez kamilb

Groszek87    0

Wygląda jak byś miał dwie wady na raz. źle wyregulowaną dzwigienkę od sprzęgła ale w pompie nie na lince oraz rozdzielacz wyciagnij podłącz i dmuchnij powietrzem od strony zasilenia przełaczając kierunki jazdy. Wykreć ta dysze na imbus i sprawdz czy jest czysta.

kamilb    5

No ja nie mam tego zaworu na lince moja pompa ulegla spaleniu. Kupilem pompe z innym zaworem mam na nim elektrozawor na ktorym mam podany prąd podczas jazdy jak nie ma pradu to stoi. Stary zawor tak zardzewial ze nie dalo sie go rozebrać probowalem wymienic w nim uszczelniacze bo bardzo cieklo. Powiedz mi czy jak go zastosuje to bedzie plynnie ruszal i nie zrywal

Wiadomość z agroFakt.pl

Groszek87    0

Zawór który jest zardzewiały napewno nie będzie dział płynnie. A ty masz pompę a10vg28 zainstalowaną czy spaloną? 

kamilb    5

Pompe mam rexroth a10vg28 taka jak ma być tam skad mam weidemana to gosciu kupil drugiego takiego samego mam setki zdjęć instalacja cala jest na stronie eService pompe kupilem z walca tak jak mowilem. Nowa pompa nie miala pompy zasilajacej tej takiej zabatki pomiędzy pompa zebata a pompa tloczkowa moja byla dobra wiec wsadzilem porobilem znaki bo sa lewe i prawe pompy. Powiem tak jezdzi ale mam spieniony olej zrywa przy ruszaniu w filtrze nie mam oleju. Filtr mam agrohytos taki sam filtr zasila olej powrotny z rozdzielacza ale jest za malo tego oleju. Mam jedna pompe zebata robocza dzielnik przeplywu oleju dzieli na rozdzielacz i orbitrol. Olej powrotny zasila filtr a z orbitrola olej wraca wolnym splywem do zbiornika ale mam druga pompe podlaczylem ja do drugiej i filtr byl zasilany wystarczajaco bo podlaczylem 1 pompe na rodzielacz a 2 na orbitrol i olej byl w filtrze ale byl duzy opór bo ciezko silnik palil az mi wode zagotowal a orbitrol swiszczal jak szalony chyba za maly jest bo z bizona 100 110 nie wiem jaki tam jest dokladnie może jakby dal 160 to by tak nie cierpialo wszystko bo tu przy malym zawor przelewowy swiszczal stawial opor.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Motylek22
      Witam. Jestem od niedawna posiadaczem ładowarki manitou. Problem jest taki że jest przełączona na tryb obydwu osi skrętnych a tylne kola zachodzą jak w trybie ,,psi chód". Przednie koła są ustawione normalnie. Ktoś coś wie?
    • Przez rafal11195
      Witam wszystkich, mam zamiar zakupić używaną ładowarkę teleskopową. U mnie w gospodarstwie raczej padnie na coś z rodziny Manitou. Jako że ładowarki nie mam, nigdy nią nie pracowałem ani nie jeżdziłem to mam pytanie do wsayzstkich użytkowników.  Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę gdy będe ogladał jakieś używki, jakieś częste usterki które można wychwycić okiem, bądź podczas pierwszej krótkiej przejażdzki. Jako operatorzy moze wiecie jak sprawdzić hydrostat i inne układy ( nie mówie o szczelności ukadów). A moze i wiecie o jakichś usterkach które "musza" nastapić przy jakimś poziomie mth.
      Interesują mnie wszystkie informacje, aby później mieć mniejsze koszty napraw, które moge ograniczyć okiem które wie na co zwrócić uwage.
      Pozdrawiam:)
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

• Przez DumBass
      Witam, kupiłem ładowarkę JCB 525-58 i pytanko mam czy w waszych ładowarkach też przy WSUWANIU ramienia z powrotem silnik lekko schodzi z obrotów? co może być tego przyczyną i jak wyglada wniej mniej wiecej ukłąd hydrauliczny? pozdrawaim
    • Przez agrowiktor
      Witam wszystkich ! Mam problem, ponieważ chciałbym zakupić ładowarkę do usuwania obornika od krów mamek. Moim problemem są drzwi 2m wysokości 1m szerokości. Żadna nowa ładowarka nie zmieści się. Czy opłaca się skonstruować własny sprzęt. Chodzi też o to czy ładowarka nie będzie zbyt wywrotna. Z góry dziękuję liczę na pomoc