Skocz do zawartości
adam5068

Co zebraliscie na Agro Tech 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agro
adam5068    0

Piszcie co zebraliście za darmolca

Ja zebrałem

10 Toreb

4 Długopisy

2 Piłki Case

4 Naklejki

Worek Nawozu Farmer 777 25 kg (wygrałem)

Mase folderów

Top Agrar

2 Balony

2 Wejściówki dostałem przed wejściem od jakiegos Pana

Jeździłem małym John Deer'em na pilota mój czas 1,28(kłopoty z cofaniem)

post-2823-1237132695_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

A kto zabiera zawleczki z ciągników?

Bo już kilka razy widziałem ciągniki na targach lub nawet na placu w agromie bez zawleczek - stoją np dwa i w jednym brakuje a w drugim identycznym są.

Apista    6

Kiedy jechaliśmy z klasą na targi to po targach były wystawiane oceny za ilość ulotek zebranych na nich.

Oczywiście każdy miał po 2 reklamówki w plecaku w tym jedną piwa.

A ja i tak się zcwaniłem i zabrałem z domu do szkoły drugie tyle aby ocene dostać wyższą.

Ale żadnego worku nawozu nie wygrałem.

A ten nawóz Farmer 777 to pomiot kurzy, czy obornik? ;)

Jeśli byłby konkurs na dojenie krowy (40%)to byłbym pierwszy ;)

Najlepsze zawsze było jak już troche wstawieni jeździliśmy nowymi ciągnikami na jeździe próbnej ;) była jazda...

bodzio1108    79

Ja tym razem wyjątkowo mało zebrałem, jakoś niemiałem chęci ale wziołem wiadro z tygodnika, czapke z top agrar (prenumerator). A tak to kilka długopisów, pare prospektów i reklamówek. Cykłem pare zdjęć(między innymi tym panią które reklamowały "Defro"), ale czekam jak @Yacenty mi VIPa zrobi to wtedy zrobie album.

Aha, mój kumpel wzioł sobie chyba ze cztery komplety zawleczek i trzy sprzedał, więc pół kosztów wyjazdu mu sie zwróciło ;)

barol    0

A te wiadra to tak za darmo dawali? Dużo ludzi nosiło te wiaderka i reklamówki z John-Deer-a.

zetor    3

co to za zawleczki? ;) mój brat nazbierał różnych rzeczy, jakaś lampka, długopisy, kredki, breloki, torby itp. stwierdził jednak że w bednarach byli bardziej chojni ;)

pati    10

Ja nie wiem, gdzie wy na te wystawy jeździcie, że wam tyle dają. ;) Ja się dorobiłam tylko 4 czapek i klapki na muchy z Opolagry. ;) Albo na Opolagrze są takie skompe dupki, albo ze mną coś nie tak... ;) Za mało przekonywująca czy co??? ;)

barol    0

Najwięcej dają jak jesteś ze starszą osobą, która jest bardzo zainteresowana danym produktem, maszyną.

pati    10

No problem, że tacie słabo wychodzi to udawanie, kiedyś już się wdał w porządną gadkę z kolesiem przy ciągniku, pech chciał, że to był Fendt. ;) Musze kiedyś jechać ze znajomym rolnikiem to może coś z tego wyjdzie. ;)

bodzio1108    79
A te wiadra to tak za darmo dawali? Dużo ludzi nosiło te wiaderka i reklamówki z John-Deer-a.

Jak jesteś prenumeratorem i masz karte prenumeratora to dostajesz wiadro lub czapke. Ja wziołem wiadro, bo czapki mam dwie, a wiadro miałem tylko jedno ;)

@zetor Te zawleczki to takie zwykłe jak są przy c-330, c-360, mf255.....itp,itd. ;)

barol    0

A z jakiej gazety ta karta prenumeratora? A te zawleczki często były przypięte takimi opaskami, ale ja oczywiście ich nie zbieram.

No problem, że tacie słabo wychodzi to udawanie, kiedyś już się wdał w porządną gadkę z kolesiem przy ciągniku, pech chciał, że to był Fendt. ;) Musze kiedyś jechać ze znajomym rolnikiem to może coś z tego wyjdzie. ;)

No chyba że jesteś na serio zainteresowany, to nawet dają się przejechać. A o co chodzi z tym Fendt-em?

pati    10

Korbanek z reguły jest mało rozdawny. O to właśnie chodzi z tym Fendtem. ;)

oFsik    30

Karta pewnie z Top Agrar też kiedyś miałem tylko na ojca a potem prenumeratę daliśmy na mnie żeby było taniej ;)

barol    0
Korbanek z reguły jest mało rozdawny. O to właśnie chodzi z tym Fendtem. ;)

No tak, słyszałem. W jakim on jest wieku??

Krystian93r    0
Piszcie co zebraliście za darmolca

Ja zebrałem

10 Toreb

4 Długopisy

2 Piłki Case

4 Naklejki

Worek Nawozu Farmer 777 25 kg (wygrałem)

Mase folderów

Top Agrar

2 Balony

2 Wejściówki dostałem przed wejściem od jakiegos Pana

Jeździłem małym John Deer'em na pilota mój czas 1,28(kłopoty z cofaniem)

Kiedy ten worek farmera wygrałes??? w niedziele?

deer    176

A Ty wstydu nie masz ? Później zdziweni że o Polakach mówią tylko per złodziej ;) . Po prostu ręce opadają. Odmówcie Sobie kilka piw i za 3 piwa macie 4 zawleczki.

Ja tam raczej nic nie zbieram poza wizytówkami. Dostałem jednak fajny gadżet - kieliszek na smyczy ;) .

Piotruniu25    1059

Ja szukałem nie żeby wziąść tylko zobaczyć czy wogule założyli bo przy ursusie co nik nie pilnował nie było a przy innych maszynach były ale nie wszystkich.Może z fabryky wyjechał bez zawleczek.

TumeK    9

mi wepchali czapke z vogel&noot'a ja to raczej czulem sie jak dziecko chodząc z tą reklamówką. w końcu na targi nie jezdzi sie po gadżety

kamil9161    0

co do zawlecvzek to w tym roku nie bardzo mozan bylo nazbierac bo byly albo tasma zaklejone albo jakimis linkami...hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się