adam5068

Co zebraliscie na Agro Tech 2009

Polecane posty

zetor    4

no coments co do tych zawleczek ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podczas MDR Poświętne zdarzało się tak, że opryskiwacz wjeżdżał na pokaz bez końcówek. Mi w kolejce z rzepakiem ukradli zawleczki od 5720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barol    0

Ja w 5211 i w C-360 mam zawleczki na łańcuszkach. Także mi nie kradną i nie gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Najtrudniej było zdobyć reklamówkę, potem zapełniła się materiałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0
tak w niedziele na parkingu

hehe i siedzieliscie z kolegami koło tego worka tak juz o 15 na parkingu? to ja was widziałem szedlem z kolega i on cos powiedział ''o chlopakom worek farmera dali'' ale ten farmerek troche drogi <_< pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAMOOR    6
Na zawleczki itp to najlepiej jest jechać w piątek bo w niedziele szukał to już nic nie było.

 

Jak czytam coś takiego to mnie krew zalewa.

Ogólnie po przejrzeniu tego tematu dochodzę do wniosku, że może płatne wejście na targi to nie taki głupi pomysł.

 

Po co wy tam jedziecie? Frekwencję robić?

A potem na forum pyta jeden z drugim czy zabieg fungicydowy to taki oprysk?

Ludzie zakładam, że część z was żyje lub ma zamiar żyć z rolnictwa, może byście się tak zainteresowali czymś więcej niż zaje...iem zawleczki na targach?

Potem stoi taki w berecie i jedno co potrafi powiedzieć to to że Unia go okrada.

 

No i zaniżacie średnią z hektara w Polsce. ;)

 

Ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

ja dostałem z farmtraca :

 

-scyzoryk

-długopis+ołówek

-latarke

-torby od jd

-kaszkiety od landini

-kalendarze od landini

-długopis od farmera

-torby od romanowskiego - dealera jego

-prospekty jd,mf,fendt,landini,farmtrac,same,lamborghini,ursusa,cristal

-kalendarze od ursusa

-metrówki od farmtraca

itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Niektórzy ładnie szaleją znajomy przedstawiciel od korbanka mówił mi że w 2007 r zwinęli im łącznik hydrauliczny ciekawe czy zmieścił się do plecaka ?? ;) a często widział jak traktorzysta rusza a tu lipa bolca nie ma i maszyna za nim nie jedzie :P

 

Jak czytam coś takiego to mnie krew zalewa.

Ogólnie po przejrzeniu tego tematu dochodzę do wniosku, że może płatne wejście na targi to nie taki głupi pomysł.

 

Po co wy tam jedziecie? Frekwencję robić?

A potem na forum pyta jeden z drugim czy zabieg fungicydowy to taki oprysk?

Ludzie zakładam, że część z was żyje lub ma zamiar żyć z rolnictwa, może byście się tak zainteresowali czymś więcej niż zaje...iem zawleczki na targach?

Potem stoi taki w berecie i jedno co potrafi powiedzieć to to że Unia go okrada.

 

No i zaniżacie średnią z hektara w Polsce. :D

 

Ble...

Zgadzam się w pełni z Tobą kolego jadą po 200 km i zamiast się czegoś dowiedzieć to albo się nachleją albo jadą na bolce i zawleczki bez sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

nie wiem jak można zwinąć na targach zawleczkę za parę groszy trzeba być naprawdę nie powiem kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitermtk    6

Hmm.. nie tylko zawleczki ginęły.. przy niektórych przyczepach z tyłu bolców nie było B) a tylny zaczep od ursusa 3502 na ziemi leżał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Jeszcze trochę i będą ciągniki rozbierać części do plecaka za wystawą złożą i pojadą do domu B) mają ludzie różne wizje koszt zawleczki ok 50 groszy a ile wstydu jak złapią, może powini mątowąć bramki jak w media expert B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

To samo u nas na dożynkach koleś rusza ciągnikiem a tu agregat odpięty kulki i zabezpieczenia zwinięte. szkoda gadać.... powiedzcie mi co mam zrobić zaprenumerowałem top agrar właśnie na agrotechu zapłaciłem na cały rok miesiecznik dochodzi ale nie dostałem karty agri kard (czy jak sie to zwie) i do kogo mam sie teraz zwrócić bo wiadomo czapeczka albo wiaderko sie przyda a jak płace i mogel dostać to czemu nie skorzystać. dodam ze kumpel tez tam prenumerował i tak samo płacił i kartę otrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

no w marcu na agrotechu i top agrar dochodzi a karty jak nie ma tak nie ma. Co mam w takim razie zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

No to powinna przyjść w topAgrar piszą że po opłaceniu po 2 tygoniach musi przyjść. A masz jakiś dowód wpłat lub coś innego bo mogą się pytać o nr prenumeratu czy coś takiegi . Ja radzę Ci zadzwonić do nich tu piszę Ci do nich nr Sekretariat redakcji (061)869-06-60 lub zadzwoń do działu dystrybucji (061) 869-06-30 jak tam zadzwonisz napewno Cię połaczą z kimś kto będzie wiedział co trzeba zrobić B) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

myślałem aby posłać im maila do redakcji ale żadnego adresu nie ma;/ Albo pogadać z nimi na agro techu a to już nie długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

Witam a nie wiecie gdzie i kiedy odbywają się jakieś targi w woj. lubelskim?? Bo chyba zaczne rozglądać się za traktorem a tam wszyscy byli by na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Jak co roku w Końskowoli pod koniec czerwca


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Normalnie szok jak kradną i nie tylko. Dwa lata temu jak dałem traktor na pokazy na Agro-show to zawleczki były drutem poskręcane i też poginęły wąż od klimy był w takiej aluminiowej osłonie to całą osłone poniszczyli. W tym roku także poginęły zawleczki i końcówki z opryskiwacza. Podobno zaczep od John Deer jakiś koleś wynosił w plecaku i go ochrona złapała.

Moim zdaniem powinna wrócić kara obcinania łapy za kradzież, bo teraz jeden z drugim gówniarz się przechwala co porwał a za parę lat jak mu coś zginie to będzie na cały świat narzekał. A tak by ręki nie miał i każdy by wiedział że nie ma go co słuchać bo to też złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

myślałem aby posłać im maila do redakcji ale żadnego adresu nie ma;/ Albo pogadać z nimi na agro techu a to już nie długo??

Jest adres kolego E-mail: redakcja@agrofoto.pl Adres i wszystkie nr. telefonów są na str. 162 TopAgrar 1/2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj