Skocz do zawartości

Case 5150 problem z pidnośnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z podnośnikiem w case 5150 problem polega na tym że po podniesieniu maszyny i zgaszeniu silnika podnosnik opuszcza dość w szybkim tempie, moje pytanie brzmi co może być przyczyną, nie szczelność na tloczysku? jak się za to zabrać, może coś innego? A drugi problem to bardzo szybko opuszcza jak na pracującym silniku mam podniesioną maszynę i wezmę na opuszczanie to można powiedzieć że nią rzuca o ziemię wcale nie reaguje na te małe pokrętło od prędkości opuszczania może to jest powiązane z tym że nie trzyma maszyny na zgaszonym silniku. Proszę o pomoc.

Opublikowano

Prawdopodobnie uszczelniacze na tłoku podnośnika (lub rysy). Ewentualnie elektrozawór podnośnika przepuszcza w co wątpię (ale jest taka opcja). 
Zdejmij "tyłek" i sprawdź co w środku się dzieje. Kiedy zmieniałeś olej? Są opiłki? 

Zacznij na pewno od tłoka.

Opublikowano (edytowane)

Traktor nie dawno kupiłem. Oleju nie zmieniałem traktor kupiłem od rolnika i mówił że olej zmieniał co każdych 1000 godzin pracy i że na tym oleju mogę jeszcze jeździć. A więc muszę zdjąć cały tył. Jeśli będę coś więcej wiedział to dam znać. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez bartekandruszko
Opublikowano

Witam mam taki problem z podnośnikiem w Case 5150. Nie działa mi sterowanie tą dzwignią od funkcji roboczej. i Jeszcze jeden taki problem przy uruchamianiu ciągnika podnośnik sam podnosi do góry chociaż na przełaczniku jest na funkcji opuszcanie. Co może być przyczyną tych usterek proszę  o pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam mam taki problem z podnośnikiem w Case 5150. Nie działa mi sterowanie tą dzwignią od funkcji roboczej. i Jeszcze jeden taki problem przy uruchamianiu ciągnika podnośnik sam podnosi do góry chociaż na przełaczniku jest na funkcji opuszcanie. Co może być przyczyną tych usterek proszę  o pomoc. Pozdrawiam

 

Odnośnie podnośnika:

1) opada po wyłączeniu silnika?

2) ja myślę że masz źle ustawione potencjometry od siły i prędkości podnoszenia. 

 

Funkcje robocze:

1) bezpieczniki?

2) sprawdź wiązkę czy nie uszkodzone

3) spróbuj podmienić potencjometr na inny

Opublikowano

Odświeżam temat..

Case 5150 podczas podnoszenia pługa wywala oleje spod pokrywy gdzie jest tłok.. 

Odrecilem spuściłem olej. Nie było tam żadnej uszczelki czy ktoś wie gdzie taka uszczelkę dostanę? Mechanik doradzil aby złożyć to na silikon

IMG20210112082646.jpg

received_211457590684197.jpeg

Opublikowano (edytowane)
6 godzin temu, KUBA989 napisał:

Witam, potrzebuje taki trójnik jak zaznaczony na zdjęciu żeby wpiąć się do dodatkowego siłownika podnoszenia. Wie ktoś gdzie można taki kupić?? Pozdrawiam 

IMG_20220917_132220.jpg

U mnie jest akurat taki. 

 

20220917_134312.jpg

20220917_134305.jpg

Mam jeszcze jedno pytanie?

Gdzie masz podpięty ten wężyk koło tego trójtrójnika bo u mnie wogule tego nie ma?🤔

Edytowane przez PRIMO
Opublikowano (edytowane)
38 minut temu, PRIMO napisał:

U mnie jest akurat taki. 

 

20220917_134312.jpg

20220917_134305.jpg

Mam jeszcze jedno pytanie?

Gdzie masz podpięty ten wężyk koło tego trójtrójnika bo u mnie wogule tego nie ma?🤔

Akurat to zdjęcie jest nie od mojego ciągnika i nie wiem do czego służy ale wydaję mi się że może to być jakiś odpowietrznik, u mnie też tego nie ma 😏 A ty masz to oryginalnie założony ten trójnik? I czy masz orginalny siłownik? Pozdrawiam 

Edytowane przez KUBA989
Opublikowano
2 minuty temu, KUBA989 napisał:

Akurat to zdjęcie jest nie od mojego ciągnika i nie wiem do czego służy ale wydaję mi się że może to być jakiś odpowietrznik, u mnie też tego nie ma 😏 A ty masz to oryginalnie założony ten trójnik? I czy masz orginalny siłownik? Pozdrawiam 

Jak kupiłem to już był ten dodatkowy siłownik. 

Wygląda mi to na oryginał ale pewnościnie mam. 

Opublikowano
12 minut temu, PRIMO napisał:

Jak kupiłem to już był ten dodatkowy siłownik. 

Wygląda mi to na oryginał ale pewnościnie mam. 

A pokazał byś zdjęcie jak on wygląda i jak jest zamontowany bo właśnie chcę owy założyć 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiek105ls
      Do czego służy ten przełącznik case mx110 i co robi? 

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez mt3820
      Witam,
      Niedawno zakupiłem ciągnik Case CS110 z uszkodzoną przekładnią powershift (4 półbiegi )
      Problem jest taki, że na 2 i 4 półbiegu traktor nie ma siły jechać. Na niźszych biegach da się ruszyć i bez obciążenia powoli przyśpieszyć, lecz przy obciążaniu rozłącza napęd.
      Dodatkowo podczas zmiany półbiegu z 2 na 3 jest chwilowe zdławienie/przyhamowanie traktora i dopiero normalnie jedzie.
      Pomierzyłem ciśnienia i tak:
      w punkcie pomiarowym nr5 (ciśnienie systemu) jest 16bar, podczas przełączania półbiegów (1,2,3,4) chwilowo się zmienia, po czym wraca do 16bar. 
      w punkcie pomiarowym 1 ( sprzęgło D, wspólne dla 2 i 4 półbiegu) ciśnienie po załączeniu wynosi 5bar.
      w punkcie pomiarowym 2 (sprzęgło C) ciśnienie po zasterowaniu wynosi 16 bar
      w punkcie 12 oraz 13 - po załączeniu 1 lub 3 półbiegu wynosi 16 bar, lecz po załączeniu 2 lub 4 wynosi 10 bar ( oczywiście dla 2 półbiegu 12 punkt pomiarowy oraz dla 4 13punkt
      na punktach 8 oraz 6 nie zaobserwowałem źadnego wzrostu ciśnienia przełączając poszczególne półbiegi.
      Zamieniałem też cewki zaworów Y22 z Y24 i ciśnienia oraz jazda jest bez zmian.
      Podejrzewam, że uszkodzony jest blok zaworów, lub uszczelniacz na koszu sprzęgłowym D.
      Co jeszcze mogę sprawdzić przed rozpoławianiem ciągnika?
       
       



    • Przez DariuszSmogr
      Witam,
       
         Mam na oku starego IHC 844 bez napędu z 1975r. Jest tam coś w rodzaju powershift'a z prawej strony kierownicy. Ktoś miał do czynienia z takim rozwiązaniem? Nie ukrywam zaciekawiło mnie to. Jak z awaryjnością takiego rozwiązania i działaniem? 
    • Przez Xovirek
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy może robił ktoś „rozblokowanie” prędkości w vestrum? Albo czy „naprawiał” ekologię? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v