Polecane posty

tommy66692    2284

no do szkoły wtedy jeździłęm benzynke tankowałem po 5,70zł standardowo za 25 zł bo każdy po piątaku dorzucał :D

no dobra prawie 6 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8009

jakby tak tym ludziom z marszu rzucic hasło ze paliwo za drogie może by coś z tego było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Lata 2010-12. Najdrożej chyba po 5,96 tankowałem. Silnik od kosiarki to mało paliło ale ileż można jeździć kosiarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8009

tak było :D baryłka kosztowała 170 $, jakby dziś tyle kosztowała to paliwo by było po 14,80 zł :D

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj zatankowane w hurcie, na moim stałym CPNie parę litrów po 4,85 a na tablicy świeci mu 5,27. (swoją drogą ładna przebitka na osobówkach)

I się go dopytałem co to za towar, to twierdzi że czysta ropa bez żadnych dodatków bio. Ale to kurna żółte jest jak siki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

A na dystrybutorze nie napisane czy b7 czy b0? U mnie w okolicy chyba bardziej tchórzliwi bo w ciągu tygodnia jak ustawa weszła to już wszędzie były naklejki jaki rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest napisane B7 ale ta nalepka była chyba od zawsze tylko teraz zwróciłem na nią uwagę. W każdym bądź razie wygląda na starą nalepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

We Francji od paru dni protesty na drogach i to ostro się nawet napierdalają z policją a wszystko o to,że od przyszłego roku ma u nich paliwo podrożeć...gdyby choć przez tydzień we Francji mieli taką sytuację gospodarczo polityczną jak my mamy od lat w Polsce to by tam była wojna domowa na maxa...a Polak piwa, wódki popije, tvpis obejrzy i co najwyżej w necie popisze tu czy tam jaki to on jest wkurwiony i okradany przez wszystkich.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

10 godzin temu, tommy66692 napisał: masz racje panie łukaszu ale pamietamy czasy jak polifoska była po dwa tysiące i paliwo po 6zł i wtedy też nikt nie protestował, będzie powtórka z rozrywki Nie będzie  powtórki bo  Ropa  tanieje z dnia na dzień   na orlenie  hurtowa cena  na ON  na dziś   4,93zł/litr  co dzień w dÓł  idzie  a miało wedle  niektórych drożeć  po wyborach  a tanieje  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862

zobaczymy po nowym roku co będzie.... cytowany poprzedni post ale nie mogłem się powstrzymać 😉 dobrze że przedmówca ma mnie w ignorowanych to nie zakapuje..... Ale zrobię to sam😂 @danielhaker     

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
56 minut temu, marekfarmer napisał:

Nie będzie  powtórki bo  Ropa  tanieje z dnia na dzień   na orlenie  hurtowa cena  na ON  na dziś   4,93zł/litr  co dzień w duł  idzie  a miało wedle  niektórych drożeć  po wyborach  a tanieje  

Co z tego ze tanieje hurtowo, jak kilka dni temu na orlenie bylo 5.39 a od wczoraj jest 5.43? Barlyka spadła ponad 20 dolarow, a  ON podrozal o 30-40 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
11 godzin temu, PATr napisał:

A na dystrybutorze nie napisane czy b7 czy b0? U mnie w okolicy chyba bardziej tchórzliwi bo w ciągu tygodnia jak ustawa weszła to już wszędzie były naklejki jaki rodzaj

O co chodzi z tym B7 bo wczoraj tankowalem na okolicznej stacji i jest na pistolecie taki symbol a wczesniej tego nie bylo. Ropa taka mocno zolta,wczesniej taka nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26008

Olej rzepakowy z biedronki dolewają.

5,29 na stacji Moya.  Obniżyli z 5,36 bo żadna z 3 kolejnych stacji w promieniu 1,5 km nie chciała dociągnąć do ich poziomu. Pewnie sprzedaż spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, ahten napisał:

Co z tego ze tanieje hurtowo, jak kilka dni temu na orlenie bylo 5.39 a od wczoraj jest 5.43? Barlyka spadła ponad 20 dolarow, a  ON podrozal o 30-40 gr

To z tego  że  można tanio  kupić  w hurcie   ja kupuje w hurcie  ropę  nie  tankuje na stacji.  

wczoraj  wracałem z cielakami  to  ceny  na stacjach  od  5,25 -5,35 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w sumie skąd te idiotyczne podwyżki i ceny ? Nie pamiętam żeby kiedyś aż taka duża różnica w cenach ON i benzyny była . prawie zawsze disel był tańszy .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26008

Polityka cenowa ma obecnie odwrócić tendencję na rynku aut. Mamy powracać do benzyniaków.

Dlatego diesel droższy od benzyny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5085

Kupię ciągnik na benzynę. Ktoś? Coś? 

30 gr różnicy. Benzyna 4,85-4,90


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj