Zaloguj się, aby obserwować  
klejnus

Turbosprężarka

Polecane posty

klejnus    0

Witam. Mam do was pytanie. Otóż znajomy mówi że nie można zarejestrować fendta 308lsa gdyż nie ma turbosprężarki do hamulców od przyczepy. Fendt jest z 86 bądź 87roku. I teraz mam pytanie ile taka turbosprężarka może kosztować i jeśli ktoś może czy mógłby mi zrobić zdjęcie jak ona wygląda i gdzie jest umiejscowiona. Nie jestem mechanikiem i nie miałem styczności z ciągnikami itd wiec temu jestem zielony:P I jeszcze mam takie pytania. Czytałem na temat zmiany półbiegów zająca/żółwia rewers itd i które trzeba zmieniać na postoju?? Rozumiem ze wszystkie trzeba ze sprzęgłem. I jeszcze jedno pytanie w tym fendzie są odwrócone koła tylko tak że ciągnik jest szerszy i mam takie pytanie czy dużo to obciąża ciągnik zwojnice łożyska itd?? I w jakim celu ktoś je przekładał? Pozdrawiam

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

ziomkowie    0

Klejnus nie słuchaj ludzi ja mam 311lsa i 309lsa ta 309lsa nie ma sprazarki do hamulcow i bez problemu zarejestrowali.Masz papiery na traktor to rejestruja bez zadnej gatki..ten 311lsa ma juz u mnie ale na to nawet nie zwracają uwagia ..a jezeli ma odworcone to pewnie do orki lepszy,szerszy ma wiekszy uciąg..

mirasek    11

Zarejestrować zarejesteujesz bez problemu, gorzej jak ciągnąc przyczepy będziesz miał kontrole drogową i zobaczą niepodpięte hamulce.

Pewnie ktoś chciał go poszerzyć i odwrócił koła ale nie przełożył opon. Pogarsza to uciąg. Niektórzy odwracają przednie opony gdy ciągnik dużo jeździ po asfalcie, zmniejsza to zużycie bieżnika.

Turbosprężarka? To w Fendcie napędzana jest spalinami? ;) Chyba chodzi Ci o zwykłą sprężarke napędzaną paskiem, inaczej kompresor :D

Wiadomość z agroFakt.pl

klejnus    0

Tak jak mówiłem ja się nie znam:P na allegro znalazłem aukcje z turbosprężarką do fendta 308lsa wiec chyba tak tam jest. A co tymi półbiegami żółw/zając itd??

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

szczewko    32

Widac ze sie nie znasz bo turbosprezarka nie ma nic wspolnego z hamulcami do przyczepy.Chodzi ci pewnie o sprezarke (kompresor) taki jak w 60,3p,80 itp. Bez sprezarki mozna zarejestrowac ciagnik wiec ktos probuje was naciagnac.

Mateush    2

zgodze sie ze szczewko jest co najwyżej spręzarka... pozatym w moim jd też nie ma... niemcy mają przyczepy z najazdówkami albo hydraulicznymi na które pewnie wyjście w fendzie posiadasz... ciągniki bez sprężarek rejestrują ale jest problem czasami z ciaganiem po drogach przyczep... o ile sie orientuje to po przeliczeniiu wagi ciągnika można ciagać ale do ograniczonej masy... ale przepisy sa po to by je łamac... w moim niemiec porobił tylko wyjścia, zeby sie policja nie czepiała i jeździł....

sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Juzek    0

Bez problemu można zarejestrować ciągnik bez kompresora. A właśnie coś mi trzeszczy w kompresorze czyżby to było łożysko itp. bo baski są sztywno.

[edycja]

Jednak za luźno paski były wszystko ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartezoo
      Witam mam problem z podnośnikiem który podnosi a nie chce opuścić. Stało się to po regeneracji siłowników wspomagających. Nie mam pojęcia co się stało proszę o odpowiedzi , z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez kamil_z88
      Czy ten czujnik że zdjęcia który znajduje się przy pompie to czujnik ciśnienia oleju ? wiem że nie działa i nie wiem który zamówić na allegro.

• Przez 5544332211
      Witam od paru ładnych już lat posiadam fendta 311 lsa i tak się zastanawiam do czego służy te gniazdo z boku ? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi . Niżej zdj poglądowe  
      ss.jfif
    • Przez Lorak54213
      Witam wszystkich w jaki sposób odpowietrzyć hydraulikę w Fendt Farmer turbomatik 306 ls
    • Przez kamil_z88
      Witam. 
      Zamontowałem elektroniczny czujnik temperatury cieczy i chciałbym zamontować czujnik temperatury oleju czy wiecie za który czujnik mogę go zamienić ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj