Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    1144

byczek calutki siwy z sierścią jak u owcy-mleczak 1000,-

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

patrykjd    6

@sołtys jaka waga? czym przewoziłeś? bo mam okazję kupić ale nie mam bardzo czym przewieść, jak było ciepło to przyczepką samochodową z plandeką teraz za zimno szkoda żeby zachorował 

jak do krowy to bez problemu ja takie kupuje jak krowa za duzo dla jednego cielaka mleka ma a jak na sztuczne bym takiego małego
nie brał ostatnio takiego kupiłem małego za 300 stówy i pad po tygoniu delikatne takie małe hf

kowal1108    4

Warmińsko-Mazurskie okolice działdowa. Różnie niektórzy chca za mieszańce dwutygodniowe po 900-1000 zł i o dziwo tyle dostają..niektórzy 500 -700 a jeszcze inni jak się poszuka to 200-300 za takiego tygodniowego oczywiscie hf.

soltys48    1144

@sołtys jaka waga? czym przewoziłeś? bo mam okazję kupić ale nie mam bardzo czym przewieść, jak było ciepło to przyczepką samochodową z plandeką teraz za zimno szkoda żeby zachorował 

max 70

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mlodyhef    146

jakbym był pewien, że na sto pro one są po LM i krowy także duże gabarytowo to po 1300 by się można było zastanowić. Po budowie w wadze 75 już coś widać co to może wyrosnąć w przyszłości... 

soltys48    1144

zależy dla kogo......

3000 postów

mlodyhef    146

Za średniego wychodzi 15.50 zł także nie jest źle :)

PS : Wiecie może jaka jest cena odsadków mięsnych ?

Od 10 do 14 zeta chodzą, zależy wiadomo, od wagi i ras. 

babka ogolnie chciala po 1550 ale z racji ze sa mlode wytargowane na 1350. na 100% są po LM bo pokoazywała kwit po inseminacji. wg mnie to beda ekstra cielaki tylko ze w cholere trzeba w nie zainwestowac bo i mleko na start dobre trzeba kupic i zaszczepic, dlatego mam dylemat bo wychodza dosyc drogo.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez kamil5421
      Sprzedam paszowóz Trioliet 12m3 . Opis w Linku https://www.olx.pl/oferta/paszowoz-trioliet-12m3-2-1200-nie-straumann-pekon-10m3-CID757-IDsQrjj.html

• Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.