Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
donweter1989    181

Nie bądź taki stronniczy. Tym co sprzedają życz aby były droższe, a tym co kupują aby były tańsze.

Wiadomość z agroFakt.pl

patrykjd    2

@sołtys jaka waga? czym przewoziłeś? bo mam okazję kupić ale nie mam bardzo czym przewieść, jak było ciepło to przyczepką samochodową z plandeką teraz za zimno szkoda żeby zachorował 

artur125    290

wolałbym się dogadać z gościem, żeby potrzymał jeszcze ze dwa tyg i dać po 600zł

jak do krowy to bez problemu ja takie kupuje jak krowa za duzo dla jednego cielaka mleka ma a jak na sztuczne bym takiego małego
nie brał ostatnio takiego kupiłem małego za 300 stówy i pad po tygoniu delikatne takie małe hf

kowal1108    4

Warmińsko-Mazurskie okolice działdowa. Różnie niektórzy chca za mieszańce dwutygodniowe po 900-1000 zł i o dziwo tyle dostają..niektórzy 500 -700 a jeszcze inni jak się poszuka to 200-300 za takiego tygodniowego oczywiscie hf.

soltys48    346

@sołtys jaka waga? czym przewoziłeś? bo mam okazję kupić ale nie mam bardzo czym przewieść, jak było ciepło to przyczepką samochodową z plandeką teraz za zimno szkoda żeby zachorował 

max 70

czy 1350zl/szt za byczki w wadze -+ 75 kg ładnie odpojone rasa LM po krowach HO waga około 850 kg to dobra cena?

mlodyhef    143

jakbym był pewien, że na sto pro one są po LM i krowy także duże gabarytowo to po 1300 by się można było zastanowić. Po budowie w wadze 75 już coś widać co to może wyrosnąć w przyszłości... 

mlodyhef    143

Za średniego wychodzi 15.50 zł także nie jest źle :)

PS : Wiecie może jaka jest cena odsadków mięsnych ?

Od 10 do 14 zeta chodzą, zależy wiadomo, od wagi i ras. 

babka ogolnie chciala po 1550 ale z racji ze sa mlode wytargowane na 1350. na 100% są po LM bo pokoazywała kwit po inseminacji. wg mnie to beda ekstra cielaki tylko ze w cholere trzeba w nie zainwestowac bo i mleko na start dobre trzeba kupic i zaszczepic, dlatego mam dylemat bo wychodza dosyc drogo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Mariusz_836
      Sprzedam jałówkę rasy mieszana miesna (matka simentaler)wiek 18 miesięcy

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie wszystkich ze względu na to, że niedługo przejmuje gospodarstwo po tacie i chciałbym sie nastawić na produkcje bydła opasowego moje pytanie brzmi posiadam 9ha 3 klasy ziemi, ok. 5 ha ziem klasy 4 i 5 gdzie nie gdzieś trafi się 3 klasa i 1,60 kl 6 do tego dochodzi 2 ha łąk (oczywiście dojdą łąki kolejne), z których zbieram 2 pokosy łąki będą przeznaczane na sianokiszonke i najważniejsze ile bym dał rady na takim areale utrzymać sztuk bydła opasowego?