Zaloguj się, aby obserwować  
lukas1234

Bizon 5050

Polecane posty

lukas1234    0
post-13577-1235073095_thumb.jpgMoze ktos pomoc ?? Chodzi mi o to czy jest to z lat 70 czy moze juz 80 bo wlasciciel nie chce powiedziec a jeszcze nie widzialem. I czy oplaca sie go kupic za ok. 23 tys. a moze ktos zna jakes jego wyposazenie dodatkowe lub inne zalety. a i nie jestem pewien czy to 5050 czy 5056 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas1234    0

ale moze cos wiecej wiesz czy warto cos takiego z eksportu nabyc czy to jednak za stary rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Kolego , ja na bizonach to za bardzo się nie znam, ale jak ci napiszą jaki to model to wbij na: XXX zajefajna stronka o bizonach , dokładnie są opisane wszystkie modele (dane techniczne, porady itp.) i są do nich zdjęcia.

 

Nie reklamujemy innych stron o tematyce rolniczej!

Edytowano przez krolikNH

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w dobrym stanie to warto. Skąd my mamy wiedzieć czy warto skoro nie znamy jego stanu technicznego ? Po 1 zdjęciu tego nie ocenimy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas1234    0

jestem pewien ze jest on w lepszym stanie technicznym niz wiekszosc krajowych bizzonow z 80 lat ale mimo to przeraza mnie ze to jednak jest rok prod. 74 bo tak przypuszczam

jesli ktos mial stycznosc z podobnym egzemplarzem niech pisze o swoich doswiadczeniach z nim. a moze ktos zna jego dane techniczne bo weim ze rozni sie sporo od produkcji krajowej np jakosc blach itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

a ja bym koledze go odradził, zgadzam sie z kolegom wyżej że jest około z 74 bo te typy w tych rocznikach wychodził,ale za te pieniądze spokojnie możesz kupić krajowego w dobrym stanie i napewno sporo młodszego


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

To jest odpowiednik krajowego Z050 (spójrzcie na przednie lampy i heder) lepiej dołóż troszke kasy i kup sobie Rekorda. Ten typ co jest na zdjęciu miał awaryjny układ jezdny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

jak dla mnie wygląda bardzo okazale, ładny lakier ale czy stan techniczny jest równie dobry jak wygląd ? jak nie masz powazniejszych uwag to sie opłaca, ja tez szukałem bizon 50 lub 56, natrafiłem na 50 ale to był totalny szrot, pordzewiały wiele podzespołów do wymiany, bez sieczkarni i silnik tagże niepewny, właściciel nawet sam powiedział ile rzeczy trzeba wymienić choć nie do konca bo ciągle bajerował a krzyczał 19 tysięcy więc po cichu go wyśmialismy, obecnie mamy nh 1520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Kolego pogadaj z @auschtagenem on sie takimi bizonami interesi może Ci pomoze

pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Hmm - ciężko doradzić w tej materii bo ja akurat oglądając jednego Z050 wybrałem jednak Z056 za te same pieniądze (kapitalka silnika, roczny szarpacz, sporo bebechów wymienione). Mialem farta bo gość kupił sobie classa i tego pozbywał się na zasadzie ze sprzeda go aby nie stał na podwórku.

Ja bym jednak nie dał więcej niż 20 tyś za sprzęt z fotki w pierwszym poscie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

to jest 50 i to produkowana przed 75 rokiem bo ma motowidła jak w 40, ja właśnie dzisiaj sprzedałem swoją 50 za 20 tysięcy z tym że porównują tą co sprzedałem do tej to wybrałbym swoją gdyż dwa lata temu kapitalny remont kabina od naglaka z ciemnymi szybami i klimą no i motowidła jak w 56 a nie jak te więc moim zdaniem drogo chce a to na bank jest sprzed 75 roku. a wersja też była nietypowa bo wystawowa tylko że z normalnym zbiornikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kris148a
      Witam ,czy orientuje się ktoś jakim ciśnienie jest napełniony wyżej wymieniony akumulator hydrauliczny ?
    • Przez patrykc360
      Witam czy ktoś orientuje się gdzie można kupić lub czy jakiś producent na zamówienie zrobi klepisko oraz cepy  do bizona z040 .a może ktoś ma z tz. Starych zapasów😁😁
    • Przez YeLoN3
      Witam. Wiem tematow takich jest juz sporo ale odpowiedzi zadnej.
      Remontuje bizona i wymienilem pompe hydrauliczna, dzielnik strumienia i orbitrol. Problem jest taki ze krecac kierownica w prawo kola skrecaja w prawo, ale krecac kierownica w lewo kola tylko sie prosuja. Kierownica kreci sie o jeden obrot. Jezeli podniose tylna os to kola skrecaja sie normalnie. Jak zamienilem przewody przy silowniku sytuacja sie nie zmienila tez kola skrecaja w prawo tylko ze przy skrecie kierownicy w lewo a w druga strone kola sie tylko prostuja. Dzielnik strumienia zamienilem tak ze zamiast na rozdzielacze olej szedl na orbitrol nie pomoglo to tylko bardzo ciezko kierownica chodzila. Dodam jeszcze ze zwrotnice skrecaja lekko w rekach byly robione niedawno a silownik regenerowany teraz i jest prosty.
    • Przez beja
      Witam, Panowie jestem od niedawna posiadaczem Z050 i wiele częsci pasuje od Z056 ale niektóre np do hedera już nie. I tu moje pytanie czy macie jakiś namiar na sklep internetowy z częciami do Z050 ? W rolmaszu powiedzieli mi że na hurtowni już do nich nie ma.
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj