Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarcinP2

Radio w 8045

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
MarcinP2    0

Witam wszystkich :) ...Mam mały problem. Chcę zamontować radio w zetorze 8045 i nie wiem jak je włożyć tak aby działało jak najlepiej. Chodzi mi np.

1.W jakim miejscu je usadowić.

2.Z kąd podłaczyć zasilanie.

3.Jakie zastosować nagłośnienie aby otrzymać dostateczy efekt siły głosu (kabina jest niezbyt strzelna)...

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc... :(

adamus152    0

wiesz w niektorych wersjach bylo mniejsce na radio a jezeli nie masz to proponowal bym kolo kolumny kierownic gdzies najwygodniej bd mial prad wez ze stacyjki najlepiej lub bezposrednio z glownych bezpiecznikow a glosniki no coz spore... zalezy jakie ci radio poradzi ale proponowal bym minimum ze 2 40 watowe

MarcinP2    0
wiesz w niektorych wersjach bylo mniejsce na radio a jezeli nie masz to proponowal bym kolo kolumny kierownic gdzies najwygodniej bd mial prad wez ze stacyjki najlepiej lub bezposrednio z glownych bezpiecznikow a glosniki no coz spore... zalezy jakie ci radio poradzi ale proponowal bym minimum ze 2 40 watowe

Dzięki terz tak bym to widział.. :(

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    393

przecież w tych zetorach jest miejsce na radio pod dachem z prawej strony,tylko trzeba ściągnąc panel z dmuchawą.a głośniki zamontuj z tyłu kabiny ,też pod dachem,tam najlepszy efekt i nie kurzy się tak.

Hubert8245    23

w 8245 (kabina ZTS) to radio jest po lewej stronie u góry w panelu (tam było puste miejsce) a głośniki z tyłu kabiny w półce nad szybą :lol:

musisz też uważać na instalacje jeśli masz na 24v to przy włączonym radiu nie zapalaj ciągnika bo spalisz radio.Gdzie zamontować to zależy jeśli masz dach wysoki(gruby) to powinno być miejsce na radio a jeśli nie to ja radziłbym pl lewej stronie tak gdzie masz przełączniki od wycieraczek i tp.(tam gdzie hebel)

Edytowano przez Matey
ortografia

ja w 8011 mam radio pod dachem zamontowane mam gruby dach ale nie mam panelu do radia niestety. Mam 2 głośniki zamontowane tuż za kierowcą na błotnikach. Efekt jest :D kabina wyciszona w miarę to można sobie pracować na polu. ;D

Nikita_Bennet    100

musisz też uważać na instalacje jeśli masz na 24v to przy włączonym radiu nie zapalaj ciągnika bo spalisz radio.Gdzie zamontować to zależy jeśli masz dach wysoki(gruby) to powinno być miejsce na radio a jeśli nie to ja radziłbym pl lewej stronie tak gdzie masz przełączniki od wycieraczek i tp.(tam gdzie hebel)

Wyjaśnijmy sobie jedno - zetor ma instalację 12V a tylko do rozruchu jest przełącznik na 24V, nie spotkałem się aby cała instalacja była na 24V (przynajmniej fabrycznie). Nic więc nie spali.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Załóż sobie na błotniku z prawej strony a czemu piszesz że kabina jest niezbyt szczelna :) 80 i zetory miały kabiny szczelne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować