Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin
Opublikowano

tak umiecie planowac? kurcze też bym tak chciał

ja nie wiem co sie bedzie działo w 1. dzien po moim powrocie do domu a tu plany polroczne, tylko prosze nie piszcie ze ktos bedzie w niedziele o 11.15

Opublikowano

Opolagra to wystawa w woj. opolskim, na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi w gminie Komprachcice, niedaleko autostrady A4, zjazd na Niemodlin. Ja i tak jeżdżę na Opole, potem obwodnicą w kierunku Niemodlina i przed Wawelnem odbijamy na Polską Nową Wieś, potem jeszcze kawałek, ciężko trafić bo nie ma oznaczeń (są tylko na trasie co jest mapka na stronie), ale bardzo mili ludzie wskażą drogę, już wiedzą o co chodzi. ;)

 

http://www.opolagra.pl/

Opublikowano

A tak dokładnie to do niedzieli targowej zostało 97dni. :D

 

Ja wyjazd na Opolagrę 2009 mam zaplanowany już w drodze z Opolagry 2008. :D Po prostu mam ograniczone możliwości transportowe do 100km, a i tacie się spodobało na wystawie, bo interesuje się energetyką odnawialną, więc ja śmigam między maszynami, a on ogląda prasy do peletów, kolektory słoneczne i turbiny wiatrowe. :D Może w tym roku już będzie inne autko z klimą, bo co roku umieram z gorąca w drodze powrotnej. ;)

Opublikowano

trzeba zabrać głos - niestety a może "stety" będzie to głos rozsądku. Jak już wcześniej yacenty zauważył do imprezy zostało kupę czasu i co za sens jest teraz rozwodzić się czy ktoś będzie czy nie. Załóżcie ten temat na tydzień, no dobra na dwa przed imprezą. Pewnie za kilka dni temat pójdzie w odstawkę a za kilka miesięcy ktoś założy nowy "opolagra 2009 - kto jedzie". Panowie i Panie opanujcie się w tym co piszecie bo niedługo forum będzie tak zapchane że odnalezienie konkretnej informacji będzie wręcz niemożliwe. Już teraz ogrom tematów z których 40% tak tak 40% to syf, kiła i mogiła jest niepotrzebne. Natomiast moderatorzy mogli by prowadzić większa selekcje - w końcu macie takie prawo ;)

Kiedyś poruszyłem podobną kwestię jednak odnośnie galerii. Na forum chyba zaczyna robić się gorzej. Jeszcze raz - pomyśl 2 a nawet 3 razy zanim coś napiszesz a na pewno będzie z tego więcej korzyści niż straty.

To tak jak by na tyle moich popołudniowych spostrzeżeń - moich jak i wielu innych użytkowników jak i gości AF

pozdrawiam zorak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez KrystynaNawijka
      Czy polecić możecie jakąś sprawdzoną, zdrową żywność? Chodzi mi o suche produkty, takie jak kasza, mąki, ale ze sprawdzonego źródła. Co myślicie o produktach VIVIO, znalazłam ich stronę i jestem ciekawa, a nie ukrywam, że wraz z wiosną chciałoby się zrzucić parę kilo. Pomóżcie!
    • Przez yanek_113
      Jakiego chwastu są to nasiona? Te czarne okrągłe wielkości gorczycy ? 


    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Przez Rolnik40112001
      Witam, chodzi o to że ojciec przekazał mi małe gospodarstwo bo nie ma siły już pracować a ja pracuję zawodowo na etacie i zajmuje się gospodarstwem dodatkowo, uprawiam kukurydzę, pszenice, jęczmień, ziemniaki (dla siebie) a plony sprzedaje i w miarę moich możliwości dokupuje i remontuje maszyny sprzęt itd. a ludzie i znajomi dziwią się dlaczego nie chce mieć bydła, i reagują w taki sposób jakby gospodarstwo bez zwięrząt to nie było gospodarstwo. Wypowiedzcie się jak wy prowadzicie gospodarstwo (ci mali rolnicy szczególnie). Pozdrawiam 
    • Przez Doro
      Witam, sprzedałam działkę nie mam obowiązku już płacenia skladek emerytalnych ponieważ mam ponad 25 lat odprowadzonych tych skł. Ale nie mam wieku żeby iść na emeryture. Czy ja mogę zrezygnować z tych skladek i iść na zasiłek czy wybrać dalej skladki z krus na wniosek.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v