Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy jak się sprawdzi w pracy, narazie kompletuje do niego sprzęt, kupiłem agregat uprwowo siewny bierny Doublet record + nordsten. Teraz zastanawiam się nad zakupem pługa i agregatu ścierniskowego. Planuję kupić obrotowego ibisa XLS 3+ i zastanawiam się czy nie będzie zbyt ciężki i czy hydraulika sobie poradzi (wydajność pompy 58l/min). Jaśli ktoś ma taki ciągnik to proszę o podzielenie się uwagami co do jego esploatacji, słabych i maocnych stron. Napiszcie również z jakim sprzętem współpracuje.

Opublikowano
niekópujcie go bo pronary mtz-y belarusy to jest jedna wielka lipa wciągle się psująi nic tym ciągnikiem niemożesz zrobić nim delikatnie :(

a skąd wiesz że tak jest sam masz takiego??????

Opublikowano
a skąd wiesz że tak jest sam masz takiego??????

 

Poczytaj inne posty użytkownika stachles, widać że znawca :( Potrafi napisać że taki i taki to złomy, ale zero konkretów. Nie wiem po co tacy ludzie się wypowiadają :)

Opublikowano

W Szepietowie pytałem sie wystawców Pronara jaka jest różnica cenowa pomiędzy P5 100km a 80km to odpowiedzieli że tylko 2 tysiące. Więc pytam po co produkujecie 80km. A oni: NIEPRODUKUJEMY :( Dziwni ludzie.

Opublikowano

Pewnie pytałeś sie dilera, to pewnie temu Ci tak odpowiedzial :( on sprzedaje a nie produkuje, 100 koni i 80 koni to sie rozni jedynie pompą, bo silnik jest taki sam, tak samo jest w zetorach, wsystkie forterry mają te same silniki , ale inne pomby i rozrząd, nie wiem dokladnie.

Opublikowano

Witam!!

 

W marcu kupiłem ciągnik rolniczy pronar 5135!!! Dla zainteresowanych chę go opisać:

1. Kabin

- super wyciszona

- radio CD firmy Easy Touch

- głośniki Roadstar

- panel sterowania od Fendt EHR 5

- klima

2. Skrzynia

- zsynchronizowana 4 biegowa

- rewers mechaniczny

- półbiegi na przycisk tzw. speedshift

- V.max. na ogumieniu R34 40 km/h

- skrzynia ZF

3. Podzespoły

- przedni most ZF

- chydraulika Bosch

4. Wałek

- 4 prędkości( 430, 540, 750, 100 r/min)

5. Praca

- pług 5 skibowy( zwykły) z V. 10 km/h na rędzinie

- prasa zwijająca z V. 13- 20 km/h

- zwinny w transporcie

Polecam to jest bardzo dobry traktor!!!!

Opublikowano

Dałem 150 tys. razem z turem!! Mth nie natrzaskałem dużo bo ok 50 i mam jeszcze inne 3 ciągniki!!

P5 ale 80 km jest gorszym ciągnikiem i co śmieszne więcej pali!! Jak macie ok 20 h nie warto kupować john deere ani class najlepiej pronar P5 to jest super ciągnik na ten areał!! polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrKawka
      Witam, mam problem z kostką od świateł awaryjnych w pronar 1025a, potrzebuje pomocy w dopasowaniu 6 kabli, nie mam pojęcia w ktore piny jaki kabel wpiąć, miałem mały pożar w instalacji i odruchowo wszystko wyciągnąłem, nie wiem w jakiej były kolejności. Oczywiscie wypalony kabel ze zdjecia idzie do wymiany








    • Przez JOHNDEERE5080M
      Witam.
      Zakupiłem ostatnio taką przyczepę moje pytanie ile wchodzi na nią pszenicy ziemniaków ile mieliście ton na niej. Powierzchnia ładunkowa to 12m3
      Pozdrawiam 
    • Przez Stodoła
      Pany jaki właściwy czujnik temp wody ten w głowicę wkręcany kupić, kupiłem dwa nowe ,sprawdzone na gotującej wodzie i max 60-70° pokazują. 
    • Przez Depex
      Witam Kolegów. Mam problem z moim Zefirem dotyczący metalicznych stuków z wydobywających się z okolicy sprężarki powietrza. Ma to miejsce po rozgrzaniu silnika. Wymieniono mi sprężarkę, to jednak nie pomogło. Teraz przyjdzie mi udowadniać, że tylko w moim egzemplarzu coś takiego ma miejsce i potrzebuję porównania pracy innych Zefirów. Zwracam się więc z prośbą do ich posiadaczy, aby nagrali pracę swoich Zefirów po ich uprzednim rozgrzaniu, najlepiej od strony sprężarki i przysłali na moją pocztę.
      [email protected]
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    • Przez sandrii
      witam mam taki problem nie potrafimy odkręcić tej śruby a moze się to wybija? zawleczka wyciągnięta i nic klucz udarowy nie daje rady nawet 
      jest to śruba to drążka zmiany biegów 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v