Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxxJacek1984xxx

Case Puma 210 czy Case Magnum 250

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Mam dylemat, który wybrać? Większa moc czy bezstopniowa przekładnia?

Radze zmienić temat bo polecą ostrzeżenia, piszemy na ile ha, z jakimi maszynami itd.

Ciągnik będzie miał tylko jedno zadanie. Siew na 280 ha, na ziemi klasy od III a do V, głównie teren równy ale i zdarzają się górki. Siewnik to 4 m Lemken compact solitair 9 HD. Jeśli chodzi o Pume to słyszałem że mają wyjść w 2009 roku z przekładnią bezstopniową ale nic o niej nie wiem, czy naprawdę jest taka dobra? Środki na kupno idą z programu PROW więc różnica w cenie jest o połowę mniejsza.

Edytowano przez robertbara

TumeK    10

super fajnie ale ani jeden z tych modeli nie ma bezstoopniowej.... oba są na power-shifcie

Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Wiadomość z agroFakt.pl

TumeK    10

dziwny ten dylemat...nie dosc ze duza rozbierznosc mocy to nawet nie wie jakie przekladnie są do tego przeciez to jest sakramęcka róznica w cenie... Case mangnum to koszt około 420 tys bez Vat.... za to pumy okolo 300 tys róznica 100 tys

Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

brzozak2    236

poprosze o nie udzielanie zadnych odpowiedzi, dopoki autor nie wyjasni wszystkich watpliwosci, na razie temat kwalifikuje sie do zamkniecia

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

TumeK    10

no własnie jak ta puma wyjdzie to bedzie sie trzeba nad nią zastanowic xD ja juz dalem Cynk do gospodarstwz ze taki sprzęt ma sie ukazac i bedziemy myslec nad nim. a co do wyboru.. Puma to jeszcze w miare nowosc a Magnum ma opinie ciagnika nie do zajechania tzn silnik...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PolRol112
      Witam a więc tak chciał bym usłyszeć od was opinie ciągnika Deutz-Fahr Dx 4.50 (2wd, 1989rok) 80km z turbo. Chodzi mi głównie jak to jest z turbiną w tych ciągnikach bo większość Deutz jest bez czy te z się bardziej psują, więcej palą i są droższe części ? Bardzo będę wdzięczny za pomoc ponieważ nie znam się na silnikach Deutz a zwłaszcza z turbo. Dzięki i pozdro
    • Przez kubus1988s
      dzień dobry planuje zakupić jd 5100r na 40 ha będzie on pracował przy pługu 4 skibowy ibis agregacie uprawowo siewnym 3 metrowym i jeszcze trochę takich innych prac np rozsiewacz nawozu 850 mx trochę transportu nieraz i tak się zastanawiam czy da on rade w tych zestawach dodam że gleby jakie mam to lekkie ziemie 3 4 i 5 klasa ale lekkie w uprawie zakładam ten temat bo też się waham nad jd 6230 comfort on by na pewno dał rade .
    • Przez KrzysztofSzafraski
      Witam.
      Szukam jakiegoś nowego ciągnika bez CR i DPF czy któraś marka produkuje takie ciągniki pomijając ciągniki typu Prona i Belarusa oraz ciągnik który nie jest wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów.

• Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa