Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzys924

Claas mercator-jaki olej?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
claas
krzys924    0

witam mam pytanie dotyczące oleju do hydrauliki w claasie mercatorze .Jaki według was jest najlepszy olej(hydrol) do tego typu układu hydraulicznego ??? ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer7745    11

W instrukcji piszę że jest to zależne od temperatury a czy to PEKINS 6,354, MERCEDES OM 352, FORD 2715 czy DEUTZ F6L 912 do wszystkich jest stosowany tej samej klasy;od -24 do +1 SAE 10W,a od +2 do +27 SAE 20.Ja używałem 15W40 ale teraz stosuję 20W 50 poprostu ten drugi jest na wyższe temera..Zalecana wymiana co 50 godzin.Co do wyboru firmy to ja polecam TEDEX,ROWE,FUKS albo krajowe.

CETOR    0

Witam mam dziś do zaoferowania POLSKIE instrukcje obsługi do kombajnów CLAAS:

-Mercator

-Mercator 50

-Mercator 60

-Mercator 70

-Mercator 75

-Mercator S

Instrukcje zawierają wiele fachowych porad oraz ciekawostek dotyczących obsługi-

Twojego kombajnu !!!

Instrukcja to niewielki koszt a na przykład:

-złe ustawienie sit może nas przy dzisiejszych cenach zboża o wiele więcej kosztować.

-nieodpowiednia obsługa,zastosowanie nie odpowiednich środków smarnych lub olejów może doprowadzić do poważnej usterki (duże koszta finansowe,strata cennego czasu podczas żniw)

Ustaw oraz obsługuj swój kombajn prawidłowo według instrukcji- a nie będziesz wiedział

co to znaczy nawet AWARIA KOMBAJNU !!!

Instrukcje podzielone są na działy:

-Wskazówki ogólne

-Przed uruchomieniem

-Regulacje podstawowe i omłot

-Tabele (tabele:sit ,omłotu,środków smarnych,przeglądów)

-Jak młócić każde rodzaj zboża (z jakimi ustawieniami)

-Silniki

-Dane Techniczne

Instrukcja są w języku POLSKIM wersjach książkowych mają po 150 stron, są w formacie A5, zawiera szczegółowe rysunki i ilustracje.

Posiadamy w ofercie również katalogi części do powyższych modeli kombajnów !!!

Katalogi mają po 300-400 stron i zawierają wiele fachowych ilustracji oraz numery katalogowe wszystkich części. Katalogi są bardzo przydatne podczas każdej naprawy !!!

pozdrawiam

KONTAKT

E-mail:INSTRUKCJEROLNICZE@INTERIA.PL

Tel.516370377

Edytowano przez CETOR

wyrebski1    35

Odświeże temat-czy Turdus można zastosować do perkinsa 6 cylindr? A jaki dać olej do hydrauliki i czy trzeba go wymieniać np po zakupie kombajnu i jak to zrobić? W zbiorniku jest korek spustowy a co z przewodami?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odświeże temat-czy Turdus można zastosować do perkinsa 6 cylindr? A jaki dać olej do hydrauliki i czy trzeba go wymieniać np po zakupie kombajnu i jak to zrobić? W zbiorniku jest korek spustowy a co z przewodami?

Ja do Claasia Consula z silnikiem forda 4 cyl. leje Turdusa :)

paulo9999    2

Witam.

Czy ma ktoś może tabelę smarowań konbajnu claas mercator 50? Jesli tak byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie na adres e-mail: jopopox@gmail.com

wyrebski1    35

ja również leje turdus-silnik perkins 6 cylindrów. Posiadam tabelę smarowania ale w wersji papierowej. Dostałem ją kupując instrukcję obsługi i katalog części. A które elemanty smarujące Ciebie interesują?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować