Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pablo21

Gdzie kupić MF-a

Polecane posty

pablo21    26

Czy mógłbym się dowiedzieć gdzie w woj. Lubelskim i okolicach mozna kupić używanego MF-a seria 30xx i podać jakieś namiary na nich?

Mysle ze temat przyda się nie tylko mi (chociaz bede kupował dopiero za rok ale chiałbym się zorientować co i jak i wogóle obejżec w jakim są stanie) ale i innym osobom.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafik256    19

Odnośnie kupna ciągnika to niedawno ktos (osoba sie nie przedstawił) pisał do mnie na gg z pytaniem czy nie pomógłbym w wyborze uzywanego MF z serii 30xx podał mi nawet swój numer telefonu. Niestety nie odpowiedziałem natychmiast i w miedzyczasie padł mi komputer i straciłem kontakt z ta osoba. Jezeli ta osoba nadal jet zainteresowana moja pomocą to jak najbardziej chetnie pomoge i doradze jak tylko bedę umiał.

caseon    1

To ja napisze Zbuczyn i okolice tam masz zaglebie ciagnikow a wszczegolnosci MF-ów

amorki    0

A więc dokładnie to Dziewule koło zbuczyna Firma Rafrol a oto kilka z oferowanych przez nich MF, no i w samym zbuczynie jest bardzo dużo handlarzy którzy posiadają w sprzedaży MF ;)

http://www.allegro.pl/item491176475_massey...0_1993_rok.html

http://www.allegro.pl/item488642604_massey...0_1991_rok.html

http://www.allegro.pl/item488644109_massey...0_1988_rok.html

mirasek    7

Zgadza sie, w Zbuczynie jest sporo handlarzy i masa MF'ów w stanie różnym ;) Wybierałem sie tam w zeszły weekend ale nagła zmiana pogody mnie zniechęciła.

W Kocku przy trasie jest koleś co zawsze ma kilka MF do sprzedania, ostatnio oglądałem u niego jakiegoś 61xx z dynashiftem ale chyba już go nie ma.

Kamyk514    0

w Jeziorzanach(nie wiem czy poprawnie napisałem) tez chyba jeszcze coś sprowadza z Mf w Kocku to chyba za dużo tych ciągników nie ma?

albo dalsze strony już indywidualnych handlarzy my tam maszyny kupowaliśmy w Rososzu

amorki    0

Matuch jest takie coś jak http://www.onet.pl/ gdzie jest lokalizator zummi dokładna mapa Polski z zaznaczonymi wszystkimi miejscowosciami i drogami, więc dla kazdego kto umie się posługiwać AF znalezienie zbuczyna niebędzie żadnym problemem ;) Skoro się posługują AF to trudno żeby niesłyszeli o LOKALIZATORZE ZUMI na onecie

amorki    0

Troche kultury obowiązuje na AF więc jak możesz mówić do uzytkowników takie teksty <Skąd mają k...............a wiedzieć> to tak jak by najlepszy kumpel słał bluzgi najlepszemu kumplowi.

mirasek    7

Chłopaki, wyluzujcie, cytat pasuje tu rewelacyjnie :) jak roztworzyłem linka to myślałem że z krzesła spadne :)

"Co to jest k...a Zbuczyn?" :)

mirasek    7

Byłem dziś w Zbuczynie :) i okolicach, jest masa ciągników różnej maści, w tym sporo MF

W Rafrolu (Dziewule) chyba największy wybór, ogólnie ceny sprzętu wysokie jeśli nie bardzo wysokie... W Tchórzewie jest jeden 3060 ze skrzynią 16/16 w stanie rokującym, w Zbuczynie też by sie coś znalazło - ogólnie dużo ciągników i pras.

PS: żeby ktoś sie nie wydurnił i przypadkiem nie kupił tego Vicona http://www.allegro.pl/item488635960_prasa_...con_rf_130.html , nie za taką cene, poza tym to rocznik 97 a nie 99, jest wybrakowana, tryby napędowe mocno zużyte, itp...

damien    0

według mnie Zbuczyń Wiśniew koło nie tam jest sporo mf...ja na trasie miedzy tymi miejscowosciami kupiłm swojego mf 3065 za 40tys stan idealny oryginal zero rdzy wszystko sprawne..naprawde udany zakup. tam na dziewulach to gosc walil wysoko cene a dzwi całe pordzewiane bez akumulatorów. wazne ze przy zakupie prosze sprawdzic stan bo widziałem wiele mf wielu handlarzy zamalowywuje rdze. Przecieki brak!! naprawde mam ten traktor juz pół roku chodzi bez zarzutu a oszczednsc jest szokujaca!!!!! tylko trzeba bardzo o niego dbac. !!!paliwo dobre olej filtry...jest jedna zasada jak kto dba tak ma!...mam malego mf 255 z 89r i tylko 2555mtg..nic stan piekny! silnik zadbany wszystko sprawne żadnego przecieku od nowosci naprawde najlepsza maszyna

bartus16    8
w Jeziorzanach(nie wiem czy poprawnie napisałem) tez chyba jeszcze coś sprowadza z Mf w Kocku to chyba za dużo tych ciągników nie ma?

albo dalsze strony już indywidualnych handlarzy my tam maszyny kupowaliśmy w Rososzu

ej a ty kamyk z kad dokladnie jestes????? bo ja do kocka i jeziorzan mam po 15 km

nasil90    94

Ja swojego mf kupiłem w Rafrolu i jestem bardzo zadowolony z zakupu ciągnik sprawuje się bez zarzutu na niektóre komisy trzeba uważać bo ich sprzęt nie jest w naj lepszej formie

Karol5211    0

a z kórego roku mf najlepiej kupic?? i ile trzeba dac za dobrego mf3050 albo 3060 bo planujemy na wiosne cos kupic bo zetorek troche cięzko ma ;)

Karol5211    0

kasa to ok 40tys moze ciut więcej ;) i z jaką skrzynią najlepiej kupic 16x16 czy 32x32 sąsiad ma tego z 32biegami troche duzo ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec
    • Przez mirek18
      Mam problem z moim MF-255, przy ściąganiu pokrywy regulatora pompy wyhaczyła się sprężyna główna regulatora i sprężyna biegu jałowego od dźwigni głównej regulatora, nie wiem na jaki otwór zamontować sprężyny w dźwigni głównej regulatora pompy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jaszczur2008
      Witam. 
      Mam problem z mf 3125 1991r. Polbiegi i przedni ogarniety.
      Mam pytanie odnosnie spalanie W komputerze. Pokazuje 0. Trzeba moze cos ustawic? Czy cos moze niedzislac.
      Wskaznik poziomu paliwa dziala.