Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Polecane posty

Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

sensej    3

Witam Mam podobny problem. Mam john deere 3350 tylko że mój kopci czarnym dymem cały czas. Pojecia nie mam co może z nim być. Wymieniłem na nowe filtr paliwa i powietrza dałem wtryski do regeneraci i są dobre, pompra paliwowa zrobiona, pierścienie też są chyba dobre bo oleju niebierze. Jak by ktoś by mógł mi pomóc to prosze o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesaw    2

Więc głowice?

samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

mirasek    11

Przyczyny mogą być różne - za mało powietrza, za dużo paliwa, paliwo źle rozpylone, paliwo wtryśniete za późno, itd... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez farmer8244
      Farmerek ciężko mi pali przy ujemnej temperaturze.
    • Przez rafyo
      Witam . Mam pytanie  odnośnie charakterystycznego stuknięcia, uderzenia w skrzyni przy zmianie półbiegów w case mx 135. Od zakupu myślałem że tak musi być i wiele osób mnie w tym utwierdzało, także na forum. Mój mechanik u którego robiłem ostatnio coś przy casie też mówił że skrzynia u mnie fajnie chodzi i dobrze  że tak stuka. No a teraz przy okazji poszukiwań mf dla szwagra gadałem z gościem , handlarzem że to gów.... prawda i że musi zmieniać półbiegi delikatnie z bardzo delikatnym odczuciem zmiany.  Na potwierdzenie pokazał mi zmiane półbiegów w mccormicku 100c, fajnie delikatnie. Mówił że sporo już robili tego i głownie to głośniejsze pukanie to wina tłumika drgań.  Z czasem szlak trafi tarczki. Czesto jak nie działał ten mały przycisk ma lewarku  biegów od płynnej zmiany półbiegów, po wymianie tłumika zaczynało działać.
      No i teraz już sam nie wiem. Może ma racje bo to walniecie przy zmianie półbiegów nie jest aż tak normalne.
      Co o tym sądzicie?
    • Przez mario17_1989
      witam! Mam problem,podczas podnoszenia np pluga Gassner 3 skibowego obrotowego waga jakies +/- 600kg ,podnosnik podbija i sam opuszcza ,mialem straszne problemy ustawic plug w jednej pozycji ,bo sam sie zaglebial,przez co orka nie wygladala idealnie.Wczesniej nie bylo tego problemu. 

co bylo zrobione. 
      Olej w normie wymieniony rok temu  filtry tez 2x ze wzgledu na opilki w ukladzie pompa roczna rexrotha. 
      Czy mozliwe ze rozdzielacz sie rozczelnil lub silownik puszcza?   
      Czy rozdzielacz moze uszczelnic zwykly mechanik od traktorow czy potrzeba tu firmy zajmujacej sie  hydraulika silowa? pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc.
      Ps. zaznacze tylko ze na turze tego typu problemy nie wystepuja  a jest sterowany przez rozdzielacz.
    • Przez Highlander54
      Witam 
      Wyworze z biogazowni poferment beczkowozem 20 tys litrów. Oni tam mają swoją pompę do napełniania beczki i nie muszę używać swojej. Ale jak się napełnia to w beczce robi się ciśnienie. Ja przesuwam rączke w pompie na środek, że trochę tego powietrza ucieka, ale to jest wolno. Kolega wozi beczką 20 tys z otwartą górą i dużo szybciej się napełnia. Co zastosować w tej beczce żeby powietrze szybciej uciekało? Jakiś zawór czy coś innego? 
    • Przez bamberszol
      witam. mam taki przypadek gość przelał mi zaliczkę miesiąc temu za 50 ton pszenżyta nie odzywał się. dzisiaj dzwoni że chce to zabrać. Byliśmy umowieni na gotówkę. zgodził sie. teraz coś kręci że wolałby przelew bo ja jestem ryczaltowiec a on watowiec. stosuje zasadę ograniczonego zaufania. Jak się zabezpieczyć i mieć sto procent pewność że to nie oszust?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj