Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam0122

Byczki 300kg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Byczki
adam0122    6

Kiedyś przeczytałem w agrze, że podobno ktoś skupuje byczki 300kg i wywozi je za granice. Podobno jest to do bry ineres po po 7 miesiącach masz już takiego byczka. Teraz trzymam duże tak do około 750kg , ale taki to przawie 2 lata rośnie.

Piszcie jak wiecie kto takie byczki skupuje i po ile.

nhcr    4

popytaj hodowców bydła mięsnego oni zapewne tak sprzedają ,hodowcy są też na af możesz coś popytac

qazi    57

zależy jaką ilość posiadasz, bo jak mało to jakiś pośrednik a jak masz sporą ilość to już możesz bezpośrednio za granicę wysyłać, a interes jest dobry bo przy dobrej rasie i karmieniu te 300 kg możesz uzyskać nawet po 5-6 miesiącach

Wiadomość z agroFakt.pl

timasz    52

to ile za kilogram takiego towaru mozna uzyskac

Przemo    0

właśnie znajomy który trzymał takie byczki do 300 kg mówił mi ostatnio że eksport zmniejszyli i cena spadała a szły chyba głównie do włoch . My opasamy na duże do ok 700 kg.

Gorzupiak    0

jeżeli masz ich mało to raczej trzymaj do 600-700 kg i sprzedawaj a jeżeli dużo to poszukaj kogoś kto wysyła je i pogadaj z nim :D

nibynikt    0

dobry mięsny byczek to szybko urośnie do tych 700 kg, a jak sie uda to można sprzedać oseska komuś kto trzyma i pasie na duże.

Pozdro :D

adam0122    6

No kiedyś to mieliśmy dużo krówek teraz zostało 2 i tak narazie od nich od trzech lat trzymam cielaki na byki. Ale jeśli interes ten by się opłacał to zaraz zwiększyłbym ilość cielaków do przynajmniej 20.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolGo
      Kupię byczki jak w tytule mm mięsne i ncb 10szt Bydgoszcz Sępólno Kraj. i okolice. Rolnicy i handlarze piszcie priv 
    • Przez Lolek909
      Witam. 

Jestem młodym rolnikiem i posiadam w swoim gospodarstwie 10 byków . Ostatnio czytałem że chodowla byczków  do 150-350 kg jest opłacalna . I oto pytanie . Jak bym kupił np. 10 byczków po 50 kg i chował je do 150-350 kg i poił je preparatem mleko zastępczym to czy jakaś firma je odemnie kupi? Nie będą mieli jakiś problemów że mam 10 byczków i mają one 150-350 kg a nie mam  w gospodarstwie ani jednej krowy  . Prosze o odp. 
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez agroleon
      Panowie zwracam się z prośbą a natomiast chciałbym kupić bydło mięsne byczki oraz jałówki ras typowo mięsnych . Poradźcie gdzie mogę szukać może macie namiary na rzetelnego sprzedawcę lub sami sprzedajecie odsadzone sztuki. Zajmuję się hodowlą bydła na rzeź kupuje byczki i jałówki trzymam i sprzedaję duże sztuki do rzeźni. zeszło mi parę sztuk i chce dokupić. Znacie może rejony gdzie można kupić cielęta mięsne lub sprzedawców albo sami sprzedajecie to dajcie znać. Prosił bym o kontakt z takimi osobami obliguje to współpracą na dłuższą metę.
    • Przez KarolGo
      Witam. Czy stosuje ktoś Big Bull Sano dla opasów? interesuje mnie opinia tego premiksu jego skład i przyrosty. z góry dziękuje za odp.