Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubus

Jaki kolor Valtry?

Polecane posty

kubus    22

Hej. Chciał bym wiedzieć jedną rzecz. Więc jak byście kupowali Valtre to jaki kolor byście wybrali.

Kolory to:

1 kolory zwykłe:

-czerkony

-niebieski

-zielony

-żółty

2 kolory metalizowane:

-czewony

-niebieski

-zielony

-srebrny

Czekam na odpowiedzi!!!!!! :)

Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Wiadomość z agroFakt.pl

Arturo    35

Mi się podobają zielone Valtry :) więc proponuje zieloną :)

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Ferdek07    63

Żółta jest super, chyba nie ma innej marki malowanej na żółto poza c 330 :)

2gie miejsce czerwona bardzo fajny taki ciemny kolorek i niebieska, jakoś najmniej podoba mi się srebrna i zielona nie pasują te kolory do tego ciągnika, jakoś kojażą się z belarusem w plastikach lub starym jonderem :) gdyby chociaż jaśni9ejszy ten zielony był :)

brzozak2    237

ja tez stawiam na zolty :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

kris14    261

No ja bym jeszcze wziął pod uwage czarny metalic ale żeby Valtra była wyposażona jak na tym filmiku :)FILM :)

kubus    22
No ja bym jeszcze wziął pod uwage czarny metalic ale żeby Valtra była wyposażona jak na tym filmiku :)FILM :)

no taka była by najfajniejsza z DVD

Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

szybki00    4

Ja bym wybierał w kolorze srebrny metalik jak dla mnie to pięknie się prezentują w tym kolorku a zwłaszcza na tym filmie:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super
    • Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez franek812
      Witam. Chcę zamortyzować przedni tuz w ciągniku i mam pytanie jakiej pojemności akumulator hydrauliczny wybrać? Będzie to pracowało z 1000 kg obciążnikiem. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.