Skocz do zawartości
mtz_820

Ciekawa maszyna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
maszyna
mtz_820    0

http://www.simtractor.com/forum/album_page.php?pic_id=2039

ciekawa maszyna widze tam heder wiec to chyba kosi i odrazu baluje ale co chwile trzeba odbierac bele czy to zrzuca bele gdzie to ma zbiornik na zboze, co to w ogole za maszyna jak sie nazywa bo pierwszy raz takie cos widze

www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

ralfMTX140    3

A może to coś od razu prasuje zboże po wykoszeniu?? Ja też pierwszy raz takie coś widze

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    531

wikline w bele??? hmmm mi sie wydaje ze to to do wykaszania jakiś bagien czy tego typu terenów (gonsielnice)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

siemianow    13

Wydaje mi się, że to jest kombajn do koszenia jakiegoś rodzaju roślin energetycznych, więc nie ma zbiornika na ziarno i to co skosi od razu zwija w łatwe do transportu i spalania bele.

Ale to tylko moje przypuszczenia.

LukaszRol    0

I ja się zgadzam niema tu sbiornika na ziarno poprostu kosi trzcine i ją presuje.

Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

mtz_820    0

a wie ktos ile cos takiego kosztuje? to powinno byc w ofercie claasa wiec moze ktos looknie bo nie znam strony

www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

kris14    261

Tego na stronie Claas'a nie znalazłem.. :)

Jak już to jest jakiś prototyp lub maszyna zrobiona na zamówienie... więc pewnie dlatego nie ma jej w ofercie :)

GrzechKulik    0

To jest jakaś kombinacja maszyny. Można dostrzec tam prase rolującą pasową Claas Variant 260. Powiedziałbym że to jest do wysokiej trawy na grząskim terenie.

Apista    6

Po opiniach wnioskuję że to jest do koszenia trzciny i zwijania jej w bele.

Przydało by mi się takie coś. Ale na sezon, po lodzie lub wiosną.

Brykiet z trzciny też chyba dało by się robić.

LOST    7

Jest też specjalna odmiana trzciny ( nie pamiętam nazwy) która ma małe wymagania żywieniowe i jest zaliczana jako roślina energetyczna, którą później w fabryce się miele na czymś w rodzaju bąka a dalej to już prasa. W mojej okolicy powstała taka mini fabryka tylko że przerabia słomę na granulat.

KPK Kumurun Team

Jakaś hybryda zapewne :)

Wygląda to na "kombajn" do zbioru miskanta (trawy energetycznej) połączony z prasą zwijającą. Heder też wygląda na claasa, natomiast podwozie i kabina bardzo mi przypomina ratraki Kassbohrer Pisten Bully. Na youtube są filmiki ja jaguar cięgnie za sobą zasilanego hydraulicznie quadranta. O tu:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam podpowie ktos jak wymienić linki w wycinaku kiszonek fella tu 170? Chodzi mi bardziej o to jak odkrecic linke od tej calej prowadnicy co sa noże?
    • Przez m4t3usz4
      Witam!
      Czy ktoś z Was słyszał kiedykolwiek lub miał doświadczenie z separatorami zbożowymi typu SAD lub ALS? Zastanawiam się nad kupnem takiej maszyny i interesuje mnie czy rzeczywiście spełnia to swoją rolę tak, jak podają sprzedawcy.
      Jeśli coś wiecie w temacie - proszę o pomoc.

Poniżej zdjęcia przykładowych separatorów tego typu

• Przez ursusowski289
      Witam kolegów, może pisze to na nie właściwym forum ale pomyślałem że wiele rolników ma w szopie jakąś starą wsk-e lub części do niej i może chcieliby to sprzedać, ja za rozsądną cenę chętnie kupiłbym jakąś wsk-e ( nie musi posiadać rejestracji) lub jakieś części do niej.
      Zainteresowanych zapraszam do prywatnych wiadomości.

• Przez ŻBKIU1999
      czemu gdy przekręcę kluczyk to nie piszczy. co może być przyczyną nie działającego   zegara od poziomu paliwa . czy  ktoś wie gdzie znajduje  cie czujnik od przeciążenia? 
      Z góry dzięki. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.