Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

ja już sianokiszonki mam 127 bel :)pózniej bede jeszcze z owsa z trawa robił sianokiszonke :D i z pierwszego pokosu to jeszcze bede miał z 20 bel sianokiszonki bo mam jeszcze tak z 1.5 ha do kosznia ale tam licha trawa jest bo mam to w dzierżawie :lol: dzisiaj zbieramy siano jakies 2 ha tego bedzie ale tylko troche prasujemy bo pozniej na usługe mam jechac:D

Opublikowano

To ja w czwartek zrobiłem pierwsze 8 ha siana, wczoraj od 16.30 do 22.30 skosiłem 15,5 ha łąk( czyli wydajność 2,5 ha/h zachowana :lol: ), dzisiaj skosiłem jeszcze 10 ha, jak to zbiore zostaje mi jeszcze ok 8 ha zwykłych łąk no i puźniej rolnośrodowiskowe, ale tego już troszke będzie :D

Opublikowano

Tak rolno środowiskowe. Na siano to koszę wszystko na raz. Ale 10-15ha na sianokiszonkę będę zawijał więc na trzy razy będzie trzeba. A resztę to jak leci :D . Tylko że w dwa dni to rotacyjną 1,65m się nie wyrobię :lol: .

Opublikowano

My już wszystko wykosiliśmy i połowę wysuszyliśmy. Jutro trochę zabierzemy i w tym tygodniu będzie koniec.

Opublikowano

Dzisiaj zrobiłem 105 bel, jutro jak nie popada to jade dalej robić bele.

@kat a ty czym kosisz???

Ja już zwykłe łąki pokosiłem, zostały rolnośrodowiskowe, no i zrobić to co skoszone, a kosiłem jeszcze dla ludzi ok 10 ha i mam je sprasować, także jeszcze z 30 ha leży :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dami2808
      Witam, posiada ktoś instrukcję do Fahr APN? Ewentualnie ktoś może mi wytłumaczyć jak założyć sznurek i jak ustawić aparaty wiążące?  Dopiero kupuję , a właściciel zmarł kilka lat temu, syn się nie zna 



    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bonex157
      Zastałem na wiosnę po zbożu mieszankę gorzowska w składzie życica, wyka, koniczyna i mam problem z gorczyca polna tzw ognicha, jak to zwalczyć?
      Czy ognicha nie zagłusza życicy?
       
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg
       
       
      pozdrawiam Balzak
    • Przez damianXXL
      Witam. Czy ktoś siał gorzowską poznaniakiem 6 (skrzynia olejowa)?
      Podpowie ktoś jakie ustawienia zastosować? 
      Wstępnie z tego co się dowiedziałem to:
      Ustawienie wysiewu- 5/6
      Zastawki- 3 pozycja
      Dzwignia den- 1 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v