Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domasz

kosiarki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
domasz    1

Stoję właśnie przed wyborem nowej kosiarki do trawy takiej trawnikowej bo obecna z 3.5 KM silnikiem wysypała się po 7 latach intensywnej eksploatacji i wybór padł na kosiareczkę z silnikiem 6 KM tylko że są 2 w podobnej cenie. Jedna śmiga na silniku Hondy, a druga Briggs&Stratton i nie wiem która z nich byłaby wytrzymalsza. Może ktoś z was ma jakieś wiadomości na temat tych silników.

<a href="www.tekiengeodezja.republika.pl/index.html">Usługi geodezyjne Mońki</a>

mszk8    26

6km w silniku B&S 53cm koszenia nie dusi się przy gęstej i wysokiej (30-40cm) trawie. Wyrzut boczny idzie maszyna super. (jedno dniowa na dotarciu) Polecam.

"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

bartus16    8

ja mam kosiarke viktus silnikiem b&s o mozcy 4,5 km z napedem i zamiata zdrowo nie narzekam na nia juz druga u mnie kosiarka bo w pierwszej jak kosilem to jak zawadzilem o kamien to korbowud bokiem wyszedl i nie opylalo sie jej robic ;)

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

benek79    13

Jezeli chodzi o silniki to napewno pierwsza pozycje ma Honda potem B&S a reszta daleko z tyłu. Sam uzytkuje trzecia kosiareke z silnikiem B&S i jestem zadowolony.Ale podobno silniki Hondy to sa dopiero maszynki no ale cena tez jest wyzsza.

nasil90    96

ja kupiłem 3 dni temu kosiarkę partner z silnikiem hondy 5,4km i 53 cm koszenia z napędem na przednie koła maszyna jest super radzi sobie w dużej trawie kosztowała 1,890 zł i naj fajniejsze że ma prędkść koszenia ponad 4km/h można się zmęczyć

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

papuszka23    0

ja mam kosierke z silniekiem B&S 14km i jestem bardzo zadowolony. juz trzeci sezon śmiga na 35 arowym trawniku. W poprzednich maszynach też miałem B&S.

Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

zetor    3

u nas jest silnik tecumseh i ojciec bardzo żałuje ze nie dołożył do B&S. chodzi juz cos 7 lat ale to nie jest "to"

w najblizszym czasie moze na wakacje,albo dopiero na przyszły sezon kupimy nową kosiarke, HQV albo partner i pod uwage bierzemy tylko B&S. wojek ma starą kosiarke HQV z B&S i nie bylo z nim najmniejszych problemow a chodzi juz troche czasu.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

B&S jeździ na oleju od samochodu u mnie i żyje więc polecam Brigsa narazie moja ma 8lat intensywnego użytku nie raz bez oleju i nie raz w warunkach gdzie inne padają.

Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

wojciechu    0

a my mamy kosiarke BOLENS z silnikiem Briggsa, sprawuje sie dobrze, tylko uchwyt noża (ten co nóz mocowany jest) odłupał się kawalek ale sie naprawiło i jest. ale ta awaria byla z naszej winy........ ;)

hoduję króliki

domasz    1

z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

<a href="www.tekiengeodezja.republika.pl/index.html">Usługi geodezyjne Mońki</a>

wojciechu    0
z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

a ona z napędem? jesli mozna wiedziec? i nówka?

hoduję króliki

domasz    1

nówka sztuka prosto z makro z napędem i dość dużym koszem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez cedox
      Cześć! Tak jak w temacie, chcę kupić kosę spalinową do koszenia około 25 arowej działki. Kosił ją będę 3-4 razy w roku, roślinność jest bardzo zróżnicowana: od trawki do grubszych zarośli. Ponadto będzie wykorzystywana przy domu. Wybór padł na markę Stihl a pod uwagę biorę dwa modele: FS 131 i FS 240. W największym skrócie, pierwszy model to czterosuw o mocy 1,9 KM (cena 1850 zł) a drugi to dwusuw o mocy 2,3 KM (2150 zł). Kompletnie nie mam pojęcia którą z nich wybrać. Dodam że odwiedziłem dwóch dealerów i każdy z nich doradzał inną. Stąd pytanie: co Wy byście mi doradzili? Który model lepiej sprawdzi się w moich warunkach? Czy warto dopłacić 300 zł do wersji z silnikiem dwusuwowym? 
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez Cariena
      Problem dotyczy MF 3125, a mianowicie wygląda on tak:
      Nie posiadając bagnetu w tym ciągniku, postanowiłem kupić.
      Kupiłem w necie, rozmawiałem z gościem powiedział, że nie ma problemu, jest to dostępne. Kupiłem bagnet za 135 zł "oryginał".
      Niestety nasz oryginał tak za bardzo nie chce pasować. Ma średnicę ok. 1,5mm większą niż otwór na bagnet.
      Teoretycznie, gdy bagnet dojdzie do tego miejsca już nawet się macza w oleju (do kreski opisującą minimum)
      Wcześniej nie miałem w tym ciągniku bagnetu tylko jakiś kawałek blaszki, niewiadomego pochodzenia, nie mam z czym za bardzo porównać. I nie jestem pewien czy to na pewno odpowiedni bagnet.
      Tu następuje prośba, czy ktoś może jakoś potwierdzić, że ten bagnet o takich wymiarach jak na zdjęciu jest dobry do tego ciągnika??

Odległość do maximum - 18,2 cm
      Odległość do minimum - 21,2 cm

Poprzednio ni

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez Krzys375
      Witam, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze kompresora nie mam za dużo pieniędzy przeznaczonych na ten cel i tego nie ukrywam max 1300 zł. 

Znalazłem 2 sztuki które że tak powiem wpadły mi w oko: 

http://allegro.pl/bass-polska-sprezarka-kompresor-100l-zestaw-olej-i7151762042.html 

http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separat-gw-i6023550660.html 

A może ktoś posiada kompresor 100 l bądź ma doświadczene z innym który można polecić. 

Kompresor będzie głównie do pompowania kół, klucza pneumatycznego i do malowania pomieszczeń farbą białą ( pomieszczeń gospodarczych) 

Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.