Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domasz

kosiarki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
domasz    1

Stoję właśnie przed wyborem nowej kosiarki do trawy takiej trawnikowej bo obecna z 3.5 KM silnikiem wysypała się po 7 latach intensywnej eksploatacji i wybór padł na kosiareczkę z silnikiem 6 KM tylko że są 2 w podobnej cenie. Jedna śmiga na silniku Hondy, a druga Briggs&Stratton i nie wiem która z nich byłaby wytrzymalsza. Może ktoś z was ma jakieś wiadomości na temat tych silników.

mszk8    26

6km w silniku B&S 53cm koszenia nie dusi się przy gęstej i wysokiej (30-40cm) trawie. Wyrzut boczny idzie maszyna super. (jedno dniowa na dotarciu) Polecam.

bartus16    8

ja mam kosiarke viktus silnikiem b&s o mozcy 4,5 km z napedem i zamiata zdrowo nie narzekam na nia juz druga u mnie kosiarka bo w pierwszej jak kosilem to jak zawadzilem o kamien to korbowud bokiem wyszedl i nie opylalo sie jej robic ;)

benek79    13

Jezeli chodzi o silniki to napewno pierwsza pozycje ma Honda potem B&S a reszta daleko z tyłu. Sam uzytkuje trzecia kosiareke z silnikiem B&S i jestem zadowolony.Ale podobno silniki Hondy to sa dopiero maszynki no ale cena tez jest wyzsza.

nasil90    94

ja kupiłem 3 dni temu kosiarkę partner z silnikiem hondy 5,4km i 53 cm koszenia z napędem na przednie koła maszyna jest super radzi sobie w dużej trawie kosztowała 1,890 zł i naj fajniejsze że ma prędkść koszenia ponad 4km/h można się zmęczyć

papuszka23    0

ja mam kosierke z silniekiem B&S 14km i jestem bardzo zadowolony. juz trzeci sezon śmiga na 35 arowym trawniku. W poprzednich maszynach też miałem B&S.

zetor    3

u nas jest silnik tecumseh i ojciec bardzo żałuje ze nie dołożył do B&S. chodzi juz cos 7 lat ale to nie jest "to"

w najblizszym czasie moze na wakacje,albo dopiero na przyszły sezon kupimy nową kosiarke, HQV albo partner i pod uwage bierzemy tylko B&S. wojek ma starą kosiarke HQV z B&S i nie bylo z nim najmniejszych problemow a chodzi juz troche czasu.

B&S jeździ na oleju od samochodu u mnie i żyje więc polecam Brigsa narazie moja ma 8lat intensywnego użytku nie raz bez oleju i nie raz w warunkach gdzie inne padają.

wojciechu    0

a my mamy kosiarke BOLENS z silnikiem Briggsa, sprawuje sie dobrze, tylko uchwyt noża (ten co nóz mocowany jest) odłupał się kawalek ale sie naprawiło i jest. ale ta awaria byla z naszej winy........ ;)

domasz    1

z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

wojciechu    0
z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

a ona z napędem? jesli mozna wiedziec? i nówka?

domasz    1

nówka sztuka prosto z makro z napędem i dość dużym koszem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować