Skocz do zawartości

55diego55

Members
  • Postów

    340
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 55diego55

  1. tu bedzie podobnie tyclko ze na podmurowaniu 2m i dopiero konstrukcja stalowa
  2. tak jest bardzo mały spadek dachu i musi być podpora tak z konstrukcji stalowej wychodzi
  3. dokładnie widły się trochę bujają jakoś znacząco to nie przeszkadza ale po dołożeniu płaskownika będzie okej
  4. Jest koniec marca a więc już pora wiaderko ropy wlać do traktora Bo Kultywator już czeka i nawozów paleta na miotłe w pszenicy zakupione opryski jednoznacznie wiosna
  5. szczerze sam nie wiem od czego ale to jest jakiś wóz terenowy
  6. ten zakupiłem w InterCars dla sklepu jest robiony pod nazwą EVERT taka sama firma jak moja sprężarka
  7. własne wykonanie, poduszka pochodzi z jakiegoś auta terenowego, mały zgrabny do osobówek idealny, możliwość sprzedaży
  8. własne wykonanie blacha 3mm drzwiczki, właz górny, odprowadzenie spalin i ruszt z żeliwa wyłożony szamotem 65mm konstrukcja z profilu 40/40/3 ciężki jak cholera ale po paleniu dwóch dni pod rząd na warsztacie temperatura 25 OC
  9. hehe to ile % ta szpera ma ? całkiem fajnie to wygląda ale nie będzie przeszkadzało to z pracą dźwigni od podnośnika bo trochę mało miejsca pomiędzy tymi dźwigniami
  10. nie wiem o co Ci chodzi z tą dmuchawą? wszystko chodzi ziarno podaje masz jakieś kompleksy czy co?? bester jest na drugim warsztacie jest dużo mniejszy i często biorę go na wyjazdy
  11. Maszyna od MIKOŁAJA ale tak serio to (3650+52+500+120)
  12. U Mnie Mikołaj Już Był Walnął Kielicha A Teraz Jedzie Do Ciebie
  13. halogeny są podpięte prowizorycznie bo jest zamiar przeróbki całej kabiny podłoga, pedały wciskane z góry, panel zupełnie własnego wykonania i zbiornik jak w zetorze na dole a akumulator w miejsce zbiornika na razie materiał tylko zbieram
  14. Centralna polska kolego a dokładnie Pułtusk
  15. Jak każdy porządny facet
  16. Zabawka wuja Stefana
  17. zaczął URSUS jak wścieknięty pole atakować
  18. a napęd to już tu jakiś jest zainstalowany?
  19. 55diego55

    Siewnik do buraków Becker

    Nowa zabawka w moim gospodarstwie siewnik do buraków Becker plan wykorzystania do buraków pastewnych kupiony za 1,500zł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v