Skocz do zawartości

55diego55

Members
  • Postów

    340
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

10 obserwujących

O 55diego55

  • Urodziny 09/12/1992

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Pułtusk

Ostatnie wizyty

6048 wyświetleń profilu

Osiągnięcia 55diego55

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

35

Reputacja

  1. tu bedzie podobnie tyclko ze na podmurowaniu 2m i dopiero konstrukcja stalowa
  2. tak jest bardzo mały spadek dachu i musi być podpora tak z konstrukcji stalowej wychodzi
  3. dokładnie widły się trochę bujają jakoś znacząco to nie przeszkadza ale po dołożeniu płaskownika będzie okej
  4. Jest koniec marca a więc już pora wiaderko ropy wlać do traktora Bo Kultywator już czeka i nawozów paleta na miotłe w pszenicy zakupione opryski jednoznacznie wiosna
  5. szczerze sam nie wiem od czego ale to jest jakiś wóz terenowy
  6. ten zakupiłem w InterCars dla sklepu jest robiony pod nazwą EVERT taka sama firma jak moja sprężarka
  7. własne wykonanie, poduszka pochodzi z jakiegoś auta terenowego, mały zgrabny do osobówek idealny, możliwość sprzedaży
  8. własne wykonanie blacha 3mm drzwiczki, właz górny, odprowadzenie spalin i ruszt z żeliwa wyłożony szamotem 65mm konstrukcja z profilu 40/40/3 ciężki jak cholera ale po paleniu dwóch dni pod rząd na warsztacie temperatura 25 OC
  9. hehe to ile % ta szpera ma ? całkiem fajnie to wygląda ale nie będzie przeszkadzało to z pracą dźwigni od podnośnika bo trochę mało miejsca pomiędzy tymi dźwigniami
  10. nie wiem o co Ci chodzi z tą dmuchawą? wszystko chodzi ziarno podaje masz jakieś kompleksy czy co?? bester jest na drugim warsztacie jest dużo mniejszy i często biorę go na wyjazdy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v