gorol

Members
 • Ilość treści

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

O gorol

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 01/10/1990

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  koronowo

Ostatnio na profilu byli

4093 wyświetleń profilu
 1. gorol

  Rzepak ozimy Trezzor

  Przedstawiciel proponuję mi tą odmianę, jak wygląda na dzień dzisiejszy względem innych odmian i na jakim stanowisku uprawiałeś?
 2. Witam mam podobne pytanie, w moim ciągniku jest gniazdko do podłączania np komputera od siewnika lub rozsiewacza jest w nim jeden pin który podaje prędkość, w jaki sposób mogę go wykożystać żeby z niego odczytywać prędkość i np przy pomocy zbudowanego sterownika na te potrzeby napędzać silnik krokowy?
 3. gorol

  Exquisite

  No to musisz się jeszcze zdjęciem pochwalić Rzepak jak z broszury wszyscy w okolicy mogą pozazdrościć
 4. Szczerze mówiąc my też ustawiamy się tak żeby nawet przyczepami na obrotnicy pełnymi nie zawracać w polu, na niej bez czubka zmieści się 17m3, ma zaczep i wszystkie media z tyłu więc można dodatkowo zaczepić hl8011 która ma w burtach 12m3 więc można zabrać ok 30m3 praktycznie jak na łódkę jak do zimy się nie sprzeda to może w wolnym czasie dołożę skrętną oś i będziemy próbować dalej
 5. Tak będzie darło i będzie trochę ryło, w naczepach i tridemach też drze i ryje, osie są jeszcze dalej o metr od siebie i jakoś idzie nimi jeździć, na tym podwoziu były duże koła i ta odległość tak nie raziła, jak kiedyś znajdzie się skrętna oś to wystarczy podmienić i będzie przyczepa bez żadnego "ale". Dzięki Tak, ma 1,5roku i wabi się Noti (z ang. Naughty- Niegrzeczny )
 6. Taki jest plon moich prawie rocznych popołudniówek, pełen opis znajdziesz na olx
 7. Regenerowałem też już kilka podobnych rzeczy i wszystko wytrzymuje więc da rade
 8. gorol

  Budowa przyczepy Tandem

  Też bym wolał aby były wężej ale takie było fabryczne adr i ma 28 Ton ładowności, pochodzi z beczkowozu 14000l. Naczepy jakoś nie ściągają opon na ciasnych rondach a wydaje mi się że będzie dzięki temu stabilniejsza na nieròwnościach ale jak mi tak piszecie to może zapytam się specjalisty czy by mi się tego podjął. Kiedyś mieliśmy centralnoosiowego tandema to nim nie szlo jeździc bo chciał jechać ciągle prosto i wypychal ciągnik mimo że koła były blisko siebie.
 9. gorol

  Budowa przyczepy Tandem

  Coraz bliżej końca... Między wózek a ramę dam chyba jeszcze z 5cm przekładkę bo trochę za mało miejsca się zrobiło między kołami a słupkami.
 10. gorol

  Budowa przyczepy Tandem

  Rama główna to profil 250x150x8mm skrzynia będzie 6 metrowa -17m3 przy burtach 1,25m, siłownik 24t, podłoga 5mm burty 4mm wszystko ze stali gatunkowej do tego amortyzowany i hydraulicznie regulowany zaczep, oraz ryglowana klapa
 11. gorol

  Budowa przyczepy Tandem

  Niestety nie jest skrętna, taki się trafił od bardzo dużego beczkowozu, tridemy i naczepy mają jeszcze metr dalej koła od siebie i jakoś wytrzymują, będzie stabilniejsza na nierównościach
 12. gorol

  Ursus C-330 Pronar T663 1 SILO

  nie starczyło oleju żeby unieść trochę kiperek do góry???
 13. gorol

  Projekt przyczepy Tandem

  Z dłuższej chwili stwierdziłem że coś zrobię...
 14. gorol

  Budowa przyczepy Tandem

  mocarny tylny zawias
 15. gorol

  Budowa Tandemu

  Zaczep amortyzowany i z regulacją hydrauliczną już czeka na zamontowanie:)
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj