Dziedzic95

Members
 • Ilość treści

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O Dziedzic95

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1152 wyświetleń profilu
 1. Cześć, jak oceniasz ariona względem john deera? Czy claas w 6 cylindrach jest dużo mniej zwrotny niż john w 4 cylindrach. Claas nadałby się do ładowacza?
 2. Jak sprawuje Ci się opryskiwacz? Ile masz sekcji w nim?
 3. Dziedzic95

  Arbos 3055

  Olszówka, tydzień temu balowaliśmy razem 😁
 4. Dziedzic95

  Arbos 3055

  Gratulacje! Kiedy wpadać z flachą?
 5. Najpierw jest okno z wyborem nawozu. Następnie po wybraniu nawozu jest już okno gdzie wybierasz dawkę i prędkość. Nad tabelą w której są podane ustawienia rozsiewacza jest wybór M1-1 i M1-2. Różnią się ustawieniem lopatek.
 6. Cześć, dlaczego w mds 701 przy wysiewie mocznika są ustawienia dla M1-1 i M1-2 w aplikacji Raucha? Dla jednego jest D5-C2, dla drugiego D5-B4. To odnosi się do tarczy lewej i prawej czy po prostu można stosować oba ustawienia dla wysiewu?
 7. @griga gdzie najlepiej szukać tego typu opryskiwacza (1000l zawieszany z elektrozaworami i hydrauliczną belką)? Olx czy coś jeszcze?
 8. Dziedzic95

  Manitou Mlt 628

  Jutro się dopytam jak to jest z ładowarkami w rolnictwie.
 9. Dziedzic95

  Manitou Mlt 628

  Z ładowarkami mam styczność codziennie i udt musi mieć. Czasem dilerzy rozpowiadają że jesli maszyna jest na PROW to nie trzeba udt, ale to kłamstwo.
 10. Dziedzic95

  Manitou Mlt 628

  Każdy nośnik teleskopowy musi mieć UDT. W polsce mało który ma, ale jakby się zdarzył jakikolwiek wypadek to winny jest rolnik przez brak aktualnych badań. Można zapomnieć o odszkodowaniu.
 11. Dziedzic95

  Bury Perkoz Max

  Jak oceniasz perkoza po sezonie? Trzyma dawkę? Komputer bravo 180s czy wyższy model? Belka składana na x nie rozkłada się zbyt "agresywnie"?
 12. Dziedzic95

  Case Optum250

  Są eko ponieważ wykonane są z materiałów biodegradowalnych. Ogólnie sam fakt że produkuje się traktory przewidziane na krótszą eksploatacje jest dobry. Patrzcie jak rozchulana jest branża automotive. Problem pojawia się przy cenie takiego traktora w porownaniu do cen płodów rolnych.
 13. Pewnie chodzi o serie 61X0, a nie o 6X30.
 14. GRZES1545 nie chodzi mi o bronę osobną tylko w wyposażeniu grubera. Zamiast jednego rzędu talerzy są 2 jak w agregacie talerzowym.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj