Skocz do zawartości

jaco512

Members
  • Postów

    6475
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaco512

  1. jaco512

    Opony

    https://tyretrade.pl/opona/320-85r24-12-4r24-ascenso-tdr-850-122d-tl/ https://tyretrade.pl/opona/32085r24-12-4r24-mrl-farm-super-85-122a8b-tl/
  2. https://intercars.pl/produkty/f67b24-sruba-f-002-d13-579 powinna być taka śruba, z bardzo małymi otworkami(porównaj sobie zdjęcia)nie może być to zwykła drążona śruba
  3. jaco512

    Chłodnica

    https://www.youtube.com/watch?v=Bbzy8Cb1qAs obejrzyj , może coś to podpowie
  4. Narazie nie ma się co napalać na obiecanki, dopóki nie będzie ustawy, rozporządzenia z konkretnymi zapisami..
  5. To zależy... jeśli chcesz podnieść ph i magnez to radkowit, samo ph wystarczy morawica
  6. Pompka elektryczna może coś poprawi.. Do tej pompy z Iławy dali zaworek, śrubę w górnej pokrywce do której przykręca się powrót?
  7. jaco512

    Ceny pszenicy 2026

    Pytanie tylko czy upały nie zaszkodzą... na ten moment mogą wyglądać dobrze ale 7-10 dni z temp powyżej 30 stopni i ziarno może być kiepskie
  8. Ile cm już wyrosła?
  9. Zda egzamin, tylko dobrze przymocuj żeby nie fruwała na wietrze
  10. Nie masz bicia na talerzach lub jakichś ukrytych kamieni , korzeni w trawie bo aż cieżko uwierzyć żeby 4 razy w roku to zmieniać, z jaką prędkością kosisz?
  11. https://ihace.de/01_schlepper/1055xl/1055xl.htm jest tabela prędkości
  12. Z czym masz problem? Łożyska czy urywa?
  13. Drugnia Rządowa lub Kornica/Mielnik, tyle że kreda musi być sucha, po deszczu robi się kit, jesli nie nakryjesz..
  14. Przecież to dolomit, dobry na podtrzymanie ph, jeśli chciałeś szybkiej poprawy to właśnie kreda jest lepsza
  15. Przyczyną mogą być też siłowniki, uszkodzone uszczelnienia i wewnętrzne przecieki
  16. jaco512

    Ochrona kukurydzy

    Powoduje, moim zdaniem na mustang za późno
  17. Niedługo dojdzie do tego żeby mieć prąd to będziemy czekali albo na wiatr albo na słońce bo oszołomy zakażą wszystkiego, za to Chiny i Indie w najlepsze będą produkować prąd z węgla i śmiać się z Europy
  18. 82 tys bez kabiny, przypadkiem nie jest to produkcja z Pakistanu czy Indii?
  19. Niestety warsztaty też robią się "mądre" i nie chcą przyjmować starych ciągników, dobrze to widać u znanego na yt pana od JD
  20. Jest tu taka grupka co uważa się za oświeconą elitę i tylko wyzywa od matołów i debili w kilku tematach
  21. Tak samo jak kaucja z butelek znika ..
  22. jaco512

    SW 680

    To nie jest silnik jak w samochodzie że pasek przeskoczy.. Za nierówną pracę głównie odpowiada pompa, na logikę chyba lepiej sprawdzić pompę wtryskową niż rozbierać silnik żeby zajrzeć w rozrząd?
  23. Sprawdzałeś w instrukcji obsługi? w starszym modelu Overuma była tabela i faktycznie szerokość pierwszej skiby była zależna od rozstawu kół w ciągniku.
  24. jaco512

    SW 680

    Zacznij od sprawdzenia pompy wtryskowej i regulatora obrotów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v