W wolnych chwilach udało się zrobić stelaż 😉 Zostało pomalować,przykręcić deski i będzie przy czym grilować😉 Tylko teraz muszę zrobić jeszcze kawałek dachu na te ławki i stół żeby deszcz na głowę nie padał 😉 jeszcze zastanawiam się nad zmianą nóg przy stole..bo te w kwadracie fajnie wyglądają i pasują do ławek ale zrobione w X były by chyba bardziej funkcjonalne bo było by więcej miejsca między ławkami a stołem ....