https://allegro.pl/produkt/sprzeglo-jednokierunkowe-wom-adapter-1-3-8-z6-moment-2500-nm-f7581581-d1cb-4856-b59e-0159cac13755?offerId=13927481322
Taki będzie dobry? To od strony ciągnika zaczepiać czy od kosiarki?
Zapytam tu, bo więcej osób zagląda. Do kosiarki dyskowej musi być wałek wom ze sprzęgłem? Kupiłem kuhn gmd 66 select i wałek jest bez sprzegła walterscheid, chyba oryginalny. Z zetorem 8145 albo 7245 będzie chodzić.
Kupiłem kosiarkę kuhn gmd 66 select i jest do niej wałek WOM walterscheid w2300 bez sprzęgła. Czy taki powinien być czy musi być ze sprzęgłem? Będzie chodzić z Zetorem 8145 albo 7245.
@daron64 Mam pytanie, jakie masz akumulatory w zetorze 8145 i jakie tam powinny być wielkości? U mnie mam jeden większy drugi mniejszy 12v i nie wiem jakie kupić? Wymieniałeś może u siebie, albo wiesz jakie tam są?
Powiem Ci, że jak czytam co Ty masz za przeboje z tym ciągnikiem, to naprawdę Cię podziwiam za cierpliwość do niego. Moim zdaniem czasem warto przepłacić za ciągnik i kupić w lepszym stanie niż kupować do remontu, ale to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne.
Przed chwilą robiłem zdjęcie w swoim zetorze, do takiego gniazda bez problemu kabel od prodiża pasuje.
Jak nie pasuje jak pasuje. Kilka lat grzeje kablem od prodiża w takim gnieździe.
W zetorze ta grzałka? Do Zetora ze skandywii pasuje kabel od prodiża taki: https://allegro.pl/oferta/przewod-kabel-sznur-do-prodiza-piekarnika-opiekacza-1m-piecyka-17352020666?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=bpg&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_ss_bpg&ev_adgr=rtv-bpg-ss&ev_campaign_id=22375117412&gad_source=1&gad_campaignid=22375117412&gbraid=0AAAAAD24kbP9yCb7yeV-ujaPqrOjujnqh&gclid=EAIaIQobChMIubfC2vmXkgMV-1GRBR1EFw19EAQYASABEgKtt_D_BwE. Na dwa bolce zakładasz i grzeje.