Skocz do zawartości

themrsakmejek

Members
  • Postów

    1792
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez themrsakmejek

  1. https://allegro.pl/produkt/sprzeglo-jednokierunkowe-wom-adapter-1-3-8-z6-moment-2500-nm-f7581581-d1cb-4856-b59e-0159cac13755?offerId=13927481322 Taki będzie dobry? To od strony ciągnika zaczepiać czy od kosiarki?
  2. Zapytam tu, bo więcej osób zagląda. Do kosiarki dyskowej musi być wałek wom ze sprzęgłem? Kupiłem kuhn gmd 66 select i wałek jest bez sprzegła walterscheid, chyba oryginalny. Z zetorem 8145 albo 7245 będzie chodzić.
  3. Kupiłem kosiarkę kuhn gmd 66 select i jest do niej wałek WOM walterscheid w2300 bez sprzęgła. Czy taki powinien być czy musi być ze sprzęgłem? Będzie chodzić z Zetorem 8145 albo 7245.
  4. 2004 rok. Tak na serwo.
  5. Belowanie 2026 :)

    © @themrsakmejek

  6. Ile takie cacko?
  7. themrsakmejek

    Belcanto

    Pszenżyto belcanto.

    © @themrsakmejek

  8. Jak zgłosić urodzenie bliźniaków żeby było dobrze w irz? @WitekRolnik Witek chyba coś pamiętam, że Ty zgłaszałeś kiedyś.
  9. Bronowanie 2026 :)

    © @themrsakmejek

  10. @daron64 Mam pytanie, jakie masz akumulatory w zetorze 8145 i jakie tam powinny być wielkości? U mnie mam jeden większy drugi mniejszy 12v i nie wiem jakie kupić? Wymieniałeś może u siebie, albo wiesz jakie tam są?
  11. Powiem Ci, że jak czytam co Ty masz za przeboje z tym ciągnikiem, to naprawdę Cię podziwiam za cierpliwość do niego. Moim zdaniem czasem warto przepłacić za ciągnik i kupić w lepszym stanie niż kupować do remontu, ale to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne.
  12. Przed chwilą robiłem zdjęcie w swoim zetorze, do takiego gniazda bez problemu kabel od prodiża pasuje. Jak nie pasuje jak pasuje. Kilka lat grzeje kablem od prodiża w takim gnieździe.
  13. Mam taką samą i kabel od prodiża pasuje na te dwa bolce góra dół. Jeden bolec zostaje wolny i grzeje normalnie u mnie.
  14. W zetorze ta grzałka? Do Zetora ze skandywii pasuje kabel od prodiża taki: https://allegro.pl/oferta/przewod-kabel-sznur-do-prodiza-piekarnika-opiekacza-1m-piecyka-17352020666?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=bpg&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_ss_bpg&ev_adgr=rtv-bpg-ss&ev_campaign_id=22375117412&gad_source=1&gad_campaignid=22375117412&gbraid=0AAAAAD24kbP9yCb7yeV-ujaPqrOjujnqh&gclid=EAIaIQobChMIubfC2vmXkgMV-1GRBR1EFw19EAQYASABEgKtt_D_BwE. Na dwa bolce zakładasz i grzeje.
  15. Moje auto ma 31 lat i nie zamierzam zmieniać. Nie psuje się, to po co.
  16. Ile można dostać teraz za byczka SM około 300 kg ?
  17. Gratuluję, niech służy Widać te zasiłki z Gopsu nie takie małe 🤣😜😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v