Rolnictwo się nie, opłaca transport się nie opłaca itp.. a co się opłaca według was ? BTW ja kupiłem lude dla siebie bo mam dla niej 4-5 wyjazdów w tygodniu. Gdy najmowałem płaciłem koledze około 4k za trase, to się opłacało tak.. ? teraz taka trasa wynosi mnie mniejsze pół.